سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۲
کد مطلب : 127066

استقبال از غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری چین

استقبال از غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری چین
غرفه کانون جهانگری و اتومبیلرانی در نمایشگاه بین المللی گردشگری در استان گوانگ دونگ چین دایر و با استقبال خوب بازدید کنندگان روبه رو شد.
 
به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این غرفه که از 24 شهریور 1402 به مدت سه روز برپا بود، بخش اندکی از جاذبه ها و ظرفیت های بی شمار صنعت گردشگری، هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران در قالب عکس و تصویر به معرض نمایش گذاشته شد.
 
غرفه کشورمان در میان 50 کشور شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری چین و به رغم تنوع و تعداد فراوان غرفه ها، با استقبال خوب و گسترده بازدیدکنندگان روبه رو شد.
 
نمایشگاه بین المللی گردشگری به تازگی در شهر گوانگو واقع در استان کوانگ دونگ چین آغاز به کار کرده و کشورهای مختلف از جمله عربستان، روسیه، ژاپن و مالزی با برپایی غرفه ها و ارائه محصولات خود، سعی کردند تا جاذبه های گردشگری کشور خود را برای شهروندان چینی بمعرفی کنند تا سهم بیشتری از گردشگران پرتعداد این کشور را به خود اختصاص دهند.
این نمایشگاه بین المللی با حضور بیش از ۵۰ کشور در فضایی به مساحت بیش از ۳۰ هزار متر مربع دایر شده و برخی کشورها چند غرفه مختلف را به خود اختصاص داده اند. 
 
نمایشگاه بین المللی گردشگری چین از سال ۲۰۰۹ تا کنون به صورت سالیانه برگزار می شود.
https://siasatrooz.ir/vdcjmaevmuqe8yz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی