دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
کد مطلب : 128279
درخشان:

تیم‌ ملی در دفاع و هافبک ضعف دارد

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال می‌گوید: در بازی برابر بورکینافاسو بازیکنان از نظر بدنی و در نبرد تن به تن بازنده بودند و جلوی حریف از نظر بدنی کم می‌آوردند و سرعت بازی بسیار پایین بود و انتقال توپ از دفاع به حمله و فوروارد به کندی صورت می‌گرفت که امیدوارم در دیدار تدارکاتی بعدی این اشکالات رفع شود و بازی روان‌تر و بهتری را برابر حریف به نمایش بگذاریم.
تیم‌ ملی در دفاع و هافبک ضعف دارد
حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم ملی فوتبال در بازی تدارکاتی برابر بورکینافاسو اظهار کرد: به جز این بازی که در کیش انجام شد بازی دیگری نیز داریم که در این دو بازی امیدوارم کادر فنی اشکالات را رفع کنند تا با شرایط بهتری در جام ملت‌ها حضور پیدا کنیم. البته در مرحله مقدماتی تیم ملی با تیم‌های قوی بازی ندارد و در همین دیدارها می‌تواند ضعف‌ها و ایرادات خود را برطرف کند و به مرحله یک هشتم راه پیدا کند. در این مرحله چون به تیم‌های قویتری برمی‌خورد تمام زحماتی که کادر فنی کشیده‌اند و عیار تیم ملی مشخص می‌شود. امیدوارم در بازهای گروهی مشکلات تیم رفع شود و در ادامه بتوانیم بازی بهتر، روانتر و با سرعت بالایی به نمایش بگذاریم.
وی درباره ضعف تیم ملی گفت: تیم ملی در چند مورد از جمله در خط دفاع، هافبک و سرعت بازی ضعف دارد که باید این ۳ مرحله را به خوبی پشت سر بگذارد و بازسازی کند تا در بازی‌های سختی که پیش رو دارد بدون اشکال و ضعف بازی کند.
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: در بازی برابر بورکینافاسو بازیکنان از نظر بدنی و در نبرد تن به تن بازنده بودند و جلوی حریف از نظر بدنی کم می‌آوردند و سرعت بازی بسیار پایین بود و انتقال توپ از دفاع به حمله و فوروارد به کندی صورت می‌گرفت که امیدوارم در دیدار تدارکاتی بعدی این اشکالات رفع شود و بازی روانتر و بهتری را برابر حریف به نمایش بگذاریم.
درخشان درباره سخت ترین حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: ژاپن، کره، عربستان و استرالیا ۴ تیم قلدر و گردن کلفتی برای تیم ما هستند که اینکه در مرحله یک چهارم یا یک هشتم به این تیم‌ها بخوریم مشخص نیست و سرنوشت فوتبال ما را رقم خواهد زد.
وی درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر اندونزی تصریح کرد: بازی سختی برابر اندونزی نخواهیم داشت چون تیم محکمی نیست که بخواهد تیم ما را محک بزند. با بازی برابر این تیم می‌توانیم سرعت عمل و کار گروهی خود را توسعه دهیم و هماهنگی بهتری بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد کنیم. این بازی از نظر بار فنی چیزی به فوتبال ما اضافه نمی‌کند چون فوتبال آنها بالاتر از فوتبال ما نیست و تازه چیزی از فوتبال ما یاد می‌گیرند. با انجام این بازی تدارکاتی می‌توانیم هماهنگی و سرعت تیم را محک بزنیم تا در جام ملت‌ها روانتر و سریعتر بازی کنیم.
 
https://siasatrooz.ir/vdcgu79qyak9xx4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی