مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: پیکر جوان ۱۹ساله که از ۲۶ دی ماه در جست‌وجوی آن بودیم، در محدوده تله‌سیژ ارتفاعات دربند و پس از ۷ روز تلاش عوامل عملیاتی کادر و داوطلب این جمعیت پیدا شد.
پیکر بی‌جان جوان ۱۹ساله در ارتفاعات دربند پس از ۷ روز پیدا شد
شاهین فتحی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جوان 19ساله در محدوده تله‌سیژ دربند اظهار کرد: ساعت 15:28 دقیقه سه‌شنبه 26 دی ماه سال جاری طی اعلام گزارشی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌ احمر استان تهران مبنی‌ بر مفقودی یک جوان 19ساله در حوالی دربند، یک تیم امداد و نجات از  پایگاه دربند هلال‌ احمر شمیرانات وارد عمل شدند.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه تیم‌های جست‌وجو و نجات هلال احمر استان تهران پس از رسیدن به منطقه با تاریکی هوا مواجه شده بودند و موفق نشدند به پیکر این جوان 19ساله دست پیدا کنند، عملیات جست‌وجو موقتاً متوقف و به رو‌ز بعد موکول شد.
فتحی گفت: در روزهای بعد نیز عملیات با دقت بیشتری انجام شد که در مجموع این چند روز بالغ بر 58 نیروی عملیاتی در قالب 11 تیم کوهستان مشغول جست‌وجو بودند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: پس از 7 روز تلاش نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران، در ساعت 16:30 روز گذشته (سوم بهمن ماه 1402) که در اوج بارش ارتفاعات تهران بودیم، پیکر بی‌جان این جوان در محدوده ایستگاه پایانی تله‌سیژ دربند پیدا و پس از انتقال به پایین ارتفاعات تحویل عوامل انتظامی شد.
 
https://siasatrooz.ir/vdcfccdytw6d0ja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی