پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۲
کد مطلب : 129539

معروف ترین برندهای فرش در ایران

یک جهان ایران را با هنر بی بدیل فرش می‌شناسد. فرش دستباف ایران یکی از معروف ترین و البته گران قیمت ترین فرش های جهان است که شهرت خود را وامدار سر انگشتان ظریف هنرمندان ایرانست.
معروف ترین برندهای فرش در ایران

 این روزها دیگر تفاوت بین فرش ماشینی و فرش دستباف ایرانی از زمین تا آسمان نیست. برندهای معروف ایرانی توانسته اند با بهره گیری از ایده های هنری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، زیباترین و با کیفیت ترین فرش های ماشین را تولید کنند. فرش هایی که تنه به تنه ی فرش های دستباف می‌زنند، رتبه اول را در صادرات به خود اختصاص داده اند و شهرت آنها به دیار غرب رسیده است. فرش فروشی در شیراز و سایر شهرها را در پی جو مشاهده نمایید.

معروف ترین برندهای فرش در ایران
معروف ترین برندهای فرش در ایران.
برند قیطران؛ یکی از خوش نقش ترین برندهای فرش در ایران
برند قیطران یکی از معروف ترین برندهای فرش در ایران می باشد که شهرت خود را وامدار نقش و نگارهای ظریف و دلربا می باشد. این برند کار خود را با تولید فرش های 1000 شانه و 1200 شانه کلید زد و در سال‌های اخیر موفق به تولید فرش های 1500 شانه شده است. این برند به واسطه دارا بودن نماد استاندارد سلامت جهانی OEKO TEX محبوب ترین فرش در بین افراد آلرژیک است.
برند فرهی؛ یکی از با قدمت ترین برندهای فرش در ایران
برند فرهی با بیش از سه دهه سابقه درخشان یکی از قدیمی ترین برندهای فرش در ایران است که از ابتدا خلاقیت را چاشنی کار خود کرد. این برند دو زیرمجموعه به نام های نساجی فرخ سپهر کاشان و نساجی اطلس ریس کاشان دارد و نقطه قوت آن استفاده از الیاف ضد حساسیت و درجه یک در تولید فرش می باشد.
بهترین فرش فروشی در اهواز را در سایت پی جو مشاهده نمایید.
برند بهشتی؛ یکی از معروف ترین برندهای فرش ابریشمی در ایران
فرش بهشتی یکی از معروف ترین برندهای فرش در ایران است که در زمینه تولید فرش های ابریشمی دستی بر آتش دارد. این برند فرش های 500 شانه تا 1500 شانه را به تولید می رساند و نقطه درخشان کارنامه اش تولید فرش های تمام ابریشم ماشینی است. شما می توانید انواع فرش های دستبافت، انواع گلیم و گبه را نیز از برند مشهور بهشتی خریداری کنید. می خواهید بدانید چرا برند بهشتی را یک برند بی نظیر می دانیم؟ به دلیل گارانتی 5 ساله بی چون و چرایی که همراه انواع فرش ها ارائه می دهد.
معروف ترین برندهای فرش در ایران
معروف ترین برند فرش در ایران.
قالی سلیمان؛ از گذشته تا به امروز همراه شما
برند قالی سلیمان یکی از نوستالژیک ترین برندهای فرش در ایران است. سابقه این برند به اواسط دهه شصت باز می گردد. شما می توانید انواع فرش های 350 تا 1500 شانه را از این برند خریداری کنید. این برند به واسطه کهنه کار بودنش مورد محبوبیت خریداران قرار دارد.
فرش فروشی در بندرعباس در شیراز را تیز در سایت پی جو مشاهده نمایید.
ستاره کویر یزد؛ یکی از نام آشناترین برندهای فرش در ایران
محال است ایرانی باشید و نام ستاره کویر یزد به گوشتان نخورده باشد. برند ستاره کویر یزد یکی از نام آشناترین برندهای فرش در ایران است که با دارا بودن چهار زیر مجموعه یکی از بزرگترین برندهای فعال در حوزه فرش محسوب می شود. این برند فرش های 320 تا 1500 شانه را به تولید می رساند. شعار این مجموعه "تولید با کیفیت ترین فرش برازنده هر ایرانی" می باشد و الحق که به این شعار عمل نموده است.
فرش دیبا؛ یکه تاز در استفاده از تکنولوژی های نوین
برند فرش دیبا یکی از پیشگام
ترین برندهای فرش در ایران است که از تکنولوژی های نوین در تولید فرش استفاده می کند. این برند در رنگرزی فرش ها بی مثال عمل می کند و فرش های سفارشی مشتریان را به تولید می رساند. شما می توانید هر طرح و نقشی که می خواهید را برای چاپ شدن روی فرش به برند دیبا سفارش دهید. فرش های دیبا به هیچ عنوان پرزدهی ندارند.
کلام پایانی
اگر می‌خواهید یک فرش نرم و لطیف، با نقشه ظریف و هنری، با تراکم عالی و با دوام بالا خریداری کنید کافیست دست روی معروف ترین برندهای فرش در ایران بگذارید تا کیفیت و اصالت تضمین شده دریافت کنید. پی جو به عنوان قوی ترین مرجع معرفی مشاغل در شیراز و سایر شهرهای ایران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در راستای معرفی بهترین ها می باشد.
https://siasatrooz.ir/vdcgwy9qyak9xn4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی