چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۶
کد مطلب : 77982

حمايت مالي سعودي‌ها از منافقين

به گزارش شيعه آنلاين، چندي پيش در خبري از ديدار محرمانه تعدادي از مقامات ارشد گروهک منافقين با مقامات امنيتي عربستان سعودي خبر داديم.
اکنون سايت خبري الجوار در خبري جديد به نقل از يک عراقي که در سفارت عراق در لندن فعاليت مي‌کند، اعلام کرد که «اخبار و اطلاعاتي در اختيار داريم که نشان مي‌دهد عربستان سعودي حامي مالي شبکه ماهواره‌اي گروهک مجاهدين خلق است که عليه جمهوري اسلامي ايران برنامه پخش مي‌کند.»
وي در ادامه افزود: بر اساس اين اطلاعات، تعدادي از مقامات ارشد گروهک مجاهدين خلق با شاهزاده «محمد بن نواف بن عبدالعزيز» سفير عربستان سعودي در لندن ديدار کرده و درخواست کمک مالي براي شبکه ماهواره‌اي خود را دادند. اين ديپلمات عراق که در سفارت عراق مشغول است، در پايان گفت: مدتي بعد از مطرح شدن اين درخواست با آن موافقت کرد به شرط آنکه شبکه مجاهدين خلق سياستي شبيه به شبکه خبري «العربيه» در قبال ايران اتخاذ کند.

https://siasatrooz.ir/vdccioqm.2bqm48laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی

علی
حکومت عربستان هم گه اندر گه است
omid
baba in gorooh ham be hich chiz eteghad nadare booye pool biyad sadam/saudi/shayad hatta pol bot vaghti paygahe mardomi nadarand baraye telvezioni ke shayad 2000 binande nadashte bashe gedayi mikonand
احمد
منبع شما بسیار معتبر است!!!!!!!!!!!!!!! جان مادرتان باور کردم!!!!همهمهمهمه
امین
اینها بویژه سعودی ها دلشان به مسلمانان نمی سوزد اما برای منافقین دادشان به هوا میرود
غير از اين از آل ابوسفيان انتظار نيست
سلام
حماله الحطب با زوج خویش بازیافته روزگار وصل خویش
پارسافر
این اصلا مهم نیست.که با من هرچه کرد آن آشنا کرد.همان آشنایی که بر سر سفره ی انقلاب روزی می خورد ولی شده ستون پنجم دشمن قسم خورده.
درود به عربستان
جواد
عربستان دنبال منافعه خود در خاورمیانه است خوب اگه حمایت نکنه بعیده.این ارتباط داشتن هم توسط دشمنان خارجی وصل می شوند .