میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵
 
 
آقای دکتر امیر به بخش دو جراحی (بخش اول)
همه مدرک دکترایشان را از دارقوزآباد تا هاروارد گرفته بودند الا امیرخان قلعه نویی که از قافله جا مانده بود و به سلامتی و دلخوشی دکترایش را گرف

همه مدرک دکترایشان را از دارقوزآباد تا هاروارد گرفته بودند الا امیرخان قلعه نویی که از قافله جا مانده بود و به سلامتی و دلخوشی دکترایش را گرفت تا فوتبال ما به اندازه یکصد بیمارستان هزار تختخوابی دکتر داشته باشد.
با احترام به دکتر علی اکبراستاداسدی، دکتر علیرضا بیراوند، دکتر شاغلام پیروانی، دکتر شیث رضایی و سایر اعضای خانه پزشکان فوتبال ایران، تک مضراب ننجون را وسط فرمایشات دکتر امیر قلعه نویی بخوانید.
دکتر قلعه نویی: در ابتدا از پزشکان و پرستاران تشکر کنم که در این راه ایثار می‌کنند. این عزیزان را باید به عنوان قهرمانان ملی ثبت کنند.
ننجون: دکتر جان قهرمان شمایی اینها که عددی نیستند. بزرگوار شکسته نفسی نفرمایید.
دکتر قلعه نویی: به همه کسانی که عزیزان خود را از دست داده اند نیز تسلیت می‌کنم.
ننجون: حالا تسلیت هم نکنید مهم نیست بزرگوار! همان تسلیت بگویید بهتر است و مقبول هم می افتد. همه که دایره واژگانشان مثل شما گسترده نیست.
دکتر قلعه نویی: مسئولان باید در این زمینه زودتر اطلاع رسانی می‌کردند و اگر این کار‌ها از ابتدای بهمن ماه آغاز می‌شد فکر نمی‌کنم اتفاقات ناخوشایند این گونه اتفاق می‌افتاد.
ننجون: البته ابتدای بهمن که کمی دیر بود. اگر اردیبهشت ماه اعلام می کردند هم ملت به کار و زندگی خودشان می رسیدند هم کرونا را تا نیم فصل شکست می دادیم.
دکتر قلعه نویی: وقتی مشکلی اینچنینی به وجود آمد حمیتی در کل ایران به وجود آمد که بشود کار‌ها را به بهترین نحو پیش برد.
ننجون: اتفاقا من هم داشتم به همین فکر می کردم هر چند این "حمیت ها" بیشتر در مصاحبه سلبریتی ها اتفاق می افتد و چیزی دست مردم بیچاره نمی رسد.
دکتر قلعه نویی: از صدا و سیما هم ممنونم که در این شرایط به خوبی اطلاع رسانی می‌کند.
ننجون: معلوم است همیشه پای برنامه های ماهواره نشسته اید بزرگوار!
دکتر قلعه نویی: به نظر من در این روز‌ها امن‌ترین جای دنیا، خانه است.
ننجون: البته هر خانه ای که خانه شما نمی شود.مثلا خودمان یک خانه داریم که دو نیمه کاملا متفاوت دارد. یک نیمه اش آشپزخانه و سرویس بلاتشبیه بهداشتی است و یک نیمه دوم هم هفت نفری در بیست متر مربع زندگی می کنیم.
دکتر قلعه نویی: یک سال مسافرت نرویم و به نیازمندان کمک کنیم‌.
ننجون: البته مسواک و احسان به والدین هم مهم است.

کد مطلب: 113170
 
Share/Save/Bookmark