میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵
 
 
وزیر فرهنگ در بازدید سرزده از بنیاد سینمایی فارابی:
بنیاد فارابی نقش حمایتی و تنظیم‌گری در سینما را بازیابی کرده است
فعالیت‌های یکسال اخیر این بنیاد قابل تقدیر است
بنیاد فارابی نقش حمایتی و تنظیم‌گری در سینما را بازیابی کرده است
 
محمدمهدی اسماعیلی شب گذشته با حضور سرزده در بنیاد سینمایی فارابی گفت: بنیاد فارابی در یک سال گذشته در حوزه تولیدات سینمایی اقدامات خوبی را شروع کرده که قابل تقدیر است و امیدواریم این بنیاد با اقدامات و برنامه ریزی های مدون آماده حضور در جشنواره فجر سال آینده و همچنین حضور و معرفی سینمای ایران در سطح منطقه ای و جهانی باشد.

به گزارش سیاست روز و به نقل از مرکز‌ روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ‌ و‌ ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه یکشنبه 16 بهمن ماه همزمان با پنجمین روز از چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بنیاد سینمایی فارابی حضور یافت.


محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه این بازدید درباره حمایت فارابی از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر و حضور مطلوب در این رویداد گفت: کارنامه محصولات بنیاد سینمایی فارابی در دوره چهل و یکم فجر اقدام مهمی است که شایسته تقدیر است که امر نیازمند استمرار و برنامه ریزی های صحیح برای تولیدات فاخر در سال های آینده است.


 

 

وزیر فرهنگ افزود: بعد از جشنواره فیلم فجر، فارابی باید برنامه‌ریزی خوبی برای شروع پروژه‌های سال آینده آغاز کند و با قدرت بیشتری به مسیری که شروع کرده‌، ادامه دهد.


وی افزود: بنیاد فارابی در یک سال گذشته در حوزه تولیدات سینمایی اقدامات خوبی را شروع کرده است که قابل تقدیر است و امید است این بنیاد با اقدامات و برنامه ریزی های مدون آماده حضور در جشنواره فجر سال آینده و همچنین حضور و معرفی سینمای ایران در سطح منطقه ای و جهانی باشد.


 همچنین سیدمهدی جوادی، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز به ارایه گزارشی در خصوص تولیدات این بنیاد در سال گذشته و همچنین پروژه های سینمایی این بنیاد در سال آتی پرداخت و گفت: خانه فیلم اولی‌ها و المپیاد فیلمسازی نوجوانان از  فعالیت‌های فارابی در سال گذشته بود که در راستای شعار عدالت فرهنگی و توجه به توسعه و ترویج سینما در شهرستان و مناطق کم برخوردار از سوی این بنیاد صورت گرفته است. 


گفتنی است چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تا 22 بهمن 1401 در سراسر کشور در حال برگزاری است. بنیاد سینمایی فارابی با 9 فیلم در این رویداد حضور دارد.
کد مطلب: 125168
 
Share/Save/Bookmark