میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۸
 
 
سخنگوی شورای صنفی نمایش:
«شماره ۱۷ سهیلا» از فردا اکران می‌شود
شورای عالی اکران درباره سهم فیلمسازان از فوتبال تصمیم می‌گیرد

غلامرضا فرجی گفت: یک فیلم سینمایی جدید از چهارشنبه هفته جاری و ۳ فیلم دیگر از چهارشنبه هفته آینده اکران خود را آغاز می‌کنند.
سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه دیروز این شورا گفت: در جلسه دوشنبه ۲۸ خرداد‌ماه اعلام شد که فیلم سینمایی «شماره ۱۷ سهیلا» از روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه جایگزین «خوک» در سرگروه کورش می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین از روز چهارشنبه ۶ تیرماه، فیلم سینمایی«خاله قورباغه» جایگزین فیلم سینمایی«چهارراه استانبول» در گروه آزادی، فیلم سینمایی «دارکوب» جایگزین فیلم سنیمایی«خجالت نکش» در گروه استقلال و فیلم سینمایی«به وقت خماری» جایگزین «عصبانی نیستم» در گروه ایران خواهد شد. فیلم‌های سینمایی «چهارراه استانبول»،«خجالت نکش» و «عصبانی نیستم» با توجه به اتمام سقف هفته اکران در سینماهای سرگروه خود، می‌تواند از ۶ تیرماه اکران خود را در سینماهای زیر گروه ادامه دهند.
سخنگوی شورای صنفی نمایش در ادامه درباره سهم فیلمسازانی که فیلم‌هایشان در بازه زمانی نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماهای کشور اکران می‌شود، تصریح کرد: شورای تصمیم‌گیری قطعی درباره این موضوع، شورای عالی اکران است و به همین خاطر صحبتی از این موضوع در جلسه امروز به میان نیامد.

کد مطلب: 104793
 
Share/Save/Bookmark