میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
زاغک، اسم رمز فتنه استکبار جهانی بود
شعر روباه و زاغ به دلایل امنیتی از کتاب های درسی حذف شده و ما کاری به کار شاعرش نداشتیم و هجمه رسانه ها را هم در راستای حمایت آنها از استکبار ج

شعر روباه و زاغ به دلایل امنیتی از کتاب های درسی حذف شده و ما کاری به کار شاعرش نداشتیم و هجمه رسانه ها را هم در راستای حمایت آنها از استکبار جهانی ارزیابی می کنیم.
به گزارش ایشنا، آرتین حداد عادل – وزیر آموزش و پرورش – که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با تاکید بر این نکته که رسانه ها مساله حذفیات کتاب های درسی را بیخودی بزرگ کرده اند، گفت: ما پرونده زاغک را با دقت و حساسیت بسیاری بررسی کرده ایم و متوجه شدیم ایشان علاوه بر سابقه همکاری با رژیم ستم شاهی با عوامل مزدور استکبار جهانی هم در تماس بوده و پنیر هم نام یک جور ماده مخدر است که استعمال آن برای جوان ها خطر دارد.
آرتین حدادعادل با در حالی که عکس نوجوانی های زاغک را به خبرنگاران نشان می داد به چشم های هیز وی اشاره کرد و گفت: در طول هفتاد سال گذشته کودکان معصوم ما نگاه های هیز این زاغک زاغول را تحمل کرده اند و خدا می داند چند نفر از این نوگلان عزیز به انحراف کشیده شده اند.
وزیر آموزش و پرورش شایعه تاسیس یک شهربازی اختصاصی برای کودک خردسال خود را رد کرد و گفت: حقیقت این است که مملکت ما برای بازی و شادی کودکان هیچ جای مناسبی ندارد و به خاطر همین یک شهربازی تاسیس کرده ام که اصلا و ابدا اختصاصی نیست و فرزندم با پسرخاله ها، دختر دایی ها، پسرعموها و یکی از کودکان فامیل در آنجا بازی می کنند. بدینوسیله از شایعه پراکنان بی وجدان هم شکایت می کنم و امیدوارم خدا خودش جوابشان را بدهد. وی از شناسایی چند عنصر اغتشاشگر دیگر اعم از "کبری" ، "دارا" ، "آرش کمانگیر" ، "خرخاکی" و "نهنگ سفید" در برخی دروس مقاطع مختلف تحصیلی خبر داد و گفت: من چشم فتنه را درمی آورم همانطور که پدربزرگم درآورد.مادربزرگم درآورد.جد و آبادم درآوردند.
وی در این خصوص از بیان توضیحات بیشتر خودداری کرد و جلسه را نیمه تمام گذاشت.

کد مطلب: 111444
 
Share/Save/Bookmark