میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵
 
 
در گفت‌وگو‌های وین تضامین متنوعی دیده‌ایم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ما شرایط را مجموعاً برای یک توافق خوب آماده می‌بینیم، هرچند حریف قصد دارد یک توافق بد را به ما تحمیل کند، گفت: انواع و اقسام تضامین را در این دوره از مذاکرات دیده‌ایم و این تضامین، تضامین متنوعی است تا شرایط همانند برجام نشود.
محمود عباس‌زاده مشکینی، با اشاره به مذاکرات ایران و ۱+۴ و پیشرفت‌های حاصل شده در این مذاکرات، اظهار داشت: ما شرایط را برای رسیدن به یک توافق خوب مناسب می‌دانیم چرا که برگه‌های خوبی پیرو مذاکرات صورت گرفته در دست ایران قرار دارد. وی با بیان اینکه ما تجارب خوبی در انجام مذاکرات کسب کردیم، اظهار داشت: برخی کشور‌ها به مانند چین و روسیه در انجام این مذاکرات همکاری بسیار خوبی با ما دارند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما شرایط را مجموعا برای یک توافق خوب آماده می‌بینیم، هر چند حریف قصد دارد یک توافق بد را به ما تحمیل کند. این نماینده مجلس اظهار داشت: به تاکید عرض می‌کنم که ما هیچ وقت زیر بار یک توافق بد در مذاکرات ایران و ۱+۴ نخواهیم رفت.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر ما وارد محتوای توافق احتمالی شده‌ایم، اظهار داشت: در حال حاضر بحث، بحث پرانتزهاست و پرانتز‌ها هم بدین معناست که مشخص می‌کند طرفین دقیقاً در چه زمانی، چه کاری را باید انجام دهند لذا برخی از این پرانتز‌ها پُر شده و برخی هم همچنان محل بحث و بررسی است. این نماینده مجلس تاکید کرد: ما انواع و اقسام تضامین را در این دوره از مذاکرات دیده‌ایم و این تضامین، تضامین متنوعی است تا شرایط همانند برجام نشود.
کد مطلب: 121336
 
Share/Save/Bookmark