میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶
 
 
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی خبر داد؛
عرضه نیازهای خانوار و بازار در حراج الکترونیکی اموال تملیکی
عرضه نیازهای خانوار و بازار در حراج الکترونیکی اموال تملیکی
 
اجتهادی گفت که مزایده الکترونیکی اموال تملیکی از ۶ دی شروع شده و بازدید از آن تا ۱۲ دی ادامه دارد و در ۱۴ دی رمز گشایی انجام می‌شود.
اجتهادی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه اولین مرحله عملیاتی واقعی حراج الکترونیکی اموال تملیکی از امروز به صورت آزمایشی آغاز شده و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت، گفت: بعد از ایجاد سامانه مربوطه، یکسری مجوزها و شیوه نامه ها تدوین و تصویب شد.
او گفت: در حال حاضر فقط معاملات محدودی را میتوان بارگذاری کرد، زیرا هنوز مجوزهای لازم برای برگزاری گسترده تر اخذ نشده است و معاملاتی که در این حراج صورت می‌گیرد، بیشتر کالاهای مصرفی موجود، معمولا نیاز خانوار و بازار است.
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: مزایده الکترونیکی اموال تملیکی از ۶ دی شروع شده و بازدید از آن تا ۱۲ دی‌ ادامه دارد و در ۱۴ دی رمز گشایی می‌شود که تاریخ ۱۴ دی فرصت مناسبی برای اقدامات تجاری است.او گفت: در حراج الکترونیکی بازدید حضوری فراهم است اما چون تصویر کالا در سایت وجود دارد، افراد می‌توانند کالا را مشاهده کنند و اظهار نظر کنند.
اجتهادی در پاسخ به این پرسش که، تا به حال چه میزان از این حراج الکترونیکی بازدید شده است؟ گفت: هم اکنون حدود ۲۰۰ نفر پیشنهاد‌ داشته‌اند.
او گفت: ساعت بازدید از حراج الکترونیکی اموال تملیکی از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۹ عصر ادامه دارد و لازم به ذکر است که باید کیف الکترونیکی افراد ۲۰ درصد قیمت محصول شارژ شده باشد.
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در حراج حضوری سه روزه این سازمان در تاریخ پنجم دی‌ماه، ۷۳۴ پارتی فرش به ارزش ۶ میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان به فروش رفت.
«سید عبدالمجید اجتهادی» اظهار داشت: در حراج حضوری یاد شده یک‌هزار پارتی فرش به حراج گذاشته شد که از این تعداد ۷۳۴ پارتی فرش به فروش رفت.وی افزود: قیمت کالاهای به‌ فروش رفته در حراج ۷۰ درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بود.
وی بیان‌داشت: این حراج حضوری در اموال تملیکی استان تهران واقع در کیلومتر ۱۲ جاده قدیم کرج، بعد از سه راه شهریار، روبه‌روی دپوی ارتش برگزار شد.اجتهادی همچنین با اشاره به برگزاری نخستین حراج الکترونیکی، افزود: امروز فرایند ثبت نام با بهره‌گیری از سامانه حراج الکترونیک به نشانی www.haraj.tamliki.ir، آغاز و حراج ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.وی گفت: بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج الکترونیک در ۱۱ دی ماه تا ۱۴ دی ماه سال جاری از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ امکان‌پذیر خواهد بود./ایرنا
کد مطلب: 121102
 
Share/Save/Bookmark