میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳
 
 
اول تو قطع کن
وزیر ارتباطات و مقطوع النسل کردن شبکه های مجازی...

چهل سال بعد در چنین روزی

وزیر ارتباطات و مقطوع النسل کردن شبکه های مجازی" ضمن اعتراض شدید نسبت به بدهی سنگین نهاد ریاست جمهوری در خصوص مکالمات خارج از کشور، تلفن دفتر رئیس جمهور را قطع کرد.
به گزارش خبرگزاری ها، محمد جواد جهرمی _مسن ترین وزیر کابینه "تبخیر و نوید" با انتقاد از هزینه بالای مکالمات نهاد ریاست جمهوری، تعامل با آمریکا را عملی زیان آور اعلام کرد.
وی افزود: اینطور نمی شود که رئیس جمهور ما تمام شبانه روز با رئیس جمهور آمریکا حرف بزند و مالیاتش را مردم بدهند.
جهرمی خاطرنشان کرد: تعامل با آمریکا شاید یک ضرورت سیاسی باشد اما هیچگونه توجیه اقتصادی ندارد.
وی اظهار داشت: چهل سال پیش این رئیس جمهور منتظر زنگ تلفن آن یکی رئیس جمهور بود اما حالا زده اند پدر صاحب بچه مخابرات را درآوردند از بس به هم تلفن می زنند.
وزیر "ارتباطات و مقطوع النسل کردن شبکه های مجازی" با اعلام این خبر که نرخ مکالمه شب با روز در تماس های خارجی هیچ تفاوتی ندارد، افزود: وقتی اینجا شب است در آمریکا خورشید وسط آسمان می درخشد و از آنجا که این کشور دوست و برادر ماست با هم این حرف ها را نداریم.
وی شایعه شنود مکالمات روسای جمهور دو کشور ایران و آمریکا را رد کرد و گفت: این حرف ها ساخته و پرداخته عوامل خودفروخته ضد انقلاب وابسته به سوریه جهانخوار و یمن خائن است و من قویا این مزخرفات را تکذیب می کنم.
جهرمی در همین راستا افزود: فقط گاهی روی خط آنها می رویم تا بفهمیم مکالمه تمام شده یا خیر که معمولا جمله "اول تو قطع کن" به گوش می رسد.
وی در پایان زبان خود را برای خبرنگاران بیرون آورد و گفت: پرسپولیس سرور استقلال است.
گفتنی است محمد جواد جهرمی نزدیک پنج دهه سکان این وزارتخانه را در دست دارد و بعد از لقب "وزیرجوان" هم اکنون عنوان" وزیر مسن" کابینه تبخیر و امید را به خود اختصاص داده است.

کد مطلب: 117369
 
Share/Save/Bookmark