میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷
 
 
دومین پیروزی برای والیبال ایران در نبرد آسیایی‌ها
دیوار چین فروریخت
دیوار چین فروریخت
 

تیم‌ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۶:۳۰ در سالن جیانگمن به مصاف چین، میزبان هفته اول رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای (۲۲ - ۲۵، ۱۸ - ۲۵ و ۲۱ - ۲۵ ) به سود ایران خاتمه پیدا کرد. 
دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و چین را جعفر ابراهیم از بحرین به عنوان داور اول و یاماموتو از ژاپن به عنوان داور دوم قضاوت دیدار را برعهده داشتند. کولاکوویچ برای این بازی از ترکیب سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد. به این ترتیب تیم‌ملی والیبال ایران دومین پیروزی خود را در هفته نخست رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ کسب شد. 
چینی‌ها امسال برای صعود به المپیک برنامه‌ریزی کرده‌اند و با سرمایه‌گذاری قابل توجه برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنند. آنها در گام نخست با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ مغلوب آلمان شدند و ایران هم با نتیجه ۳ بر یک ایتالیا را شکست داد. چین تا کنون ۲ بار در بازی‌های المپیک شرکت کرده است که دومین‌بار در سال ۲۰۰۸ به دلیل میزبانی در پکن سهمیه گرفت. مقام هفتمی مسابقات قهرمانی جهان بهترین عنوان این تیم در رویدادهای بین‌المللی به شمار می‌رود. همچنین چین سه مدال طلا در بازی‌های آسیایی دارد. تیم‌ملی ایران امروز از ساعت ۱۲:۳۰ در آخرین بازی هفته نخست خود به مصاف آلمان می‌رود؛ آلمان در بازی دوم خود دیروز با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ایتالیا شد. 

کد مطلب: 109199
 
Share/Save/Bookmark