میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۵
 
 
شايعه مذاكره حاج حبيب با استيلي براي فصل آينده
استيلي بيشتر از هر زمان ديگري مي‌تواند براي رسيدن به نيمكت پيروزي اميدوار باشد البته به شرطي كه در اين تيم تحولات مديريتي رخ ندهد.
پيروزي روزهاي نااميدكننده‌اي را پشت سر مي‌گذارد. اين تيم با مربيگري علي دايي قهرماني ليگ برتر را از دست داد و در دو دربي رفت و برگشت هم به حريف سنتي‌اش باخت. حالا آنها فقط اميدوار به جام حذفي هستند و البته با اين روند بعيد به نظر مي‌رسد كه پيروزي موفق به شكست سپاهان شود.
پيروزي از لحاظ فني فصل چندان خوبي را پشت سر نگذاشت ولي نقطه قابل توجه اين بود كه حبيب كاشاني هيچ وقت حاضر نشد علي دايي را اخراج كند. حضور دايي روي نيمكت پيروزي تا آخرين روز قرارداد اين مربي، بيشتر به سود كاشاني خواهد بود چرا كه دايي مثل ماجراي اخراجش از تيم ملي ديگر ادعا نخواهد كرد كه اگر مي‌ماند مي‌توانست قهرمان شود.
در روزهاي اخير شايعات مختلفي در مورد مذاكره حاج حبيب با حميد استيلي مطرح شده كه البته اين موضوع از سوي هر دوي آنها هنوز تأييد نشده است. استيلي مربي مورد علاقه كاشاني است و آنها رابطه بسيار نزديكي با يكديگر دارند. حالا بايد منتظر ماند و ديد در پايان فصل چه اتفاقاتي خواهد افتاد و شايد در آينده نزديك اين موضوع ثابت شود كه شايعه مذاكره كاشاني با استيلي حقيقت داشته است.
استيلي بيشتر از هر زمان ديگري مي‌تواند براي رسيدن به نيمكت پيروزي اميدوار باشد البته به شرطي كه در اين تيم تحولات مديريتي رخ ندهد. استيلي مي‌تواند در فصل آينده به يكي از مهمترين آرزوهاي دوران مربيگري‌اش كه مربيگري در پيروزي است برسد.
کد مطلب: 61083
 
Share/Save/Bookmark