میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۳۳
 
 
جزیره امارات زير چرخ‌هاي تراكتور له شد
جزیره امارات زير چرخ‌هاي تراكتور له شد
 

سوت "تان های" برای هواداران تراکتور یک معنا داشت؛ کلید حضور تراختوری ها در آسیا زده شد و این مهم در حالی اتفاق افتاد که ورزشگاه تبریز مالامال از جمعیت مشتاق، شوری خاص و جوی منحصر به فرد به مسابقه داده بودند و این یعنی افزایش جمعیت لیگ قهرمانان آسیا. تراکتور به نمایندگی از ایران که در برابر تیم چند ملیتی الجزیره امارات قرار گرفته بود با سه گل هم الجزیره را تحقیر کرد و هم به همه حریفانش در آسیا اعلام کرد که قطبی تازه در این قاره کهن از راه رسیده است.
بی گمان روز گذشته همه تراکتوری ها عالی ظاهر شدند از مهدی ثابتی درون دروازه گرفته تا ابراهیمی که اخراج شد، اما سید صالحی چیز دیگری بود، او گل نخست را وارد دروازه الجزیره کرد و پاس گل سوم را هم به زیبایی داد و اگر کمی خوش شانس بود می توانست حداقل یک گل دیگر هم به ثمر برساند.
هفته نخست از یازدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا با دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و الجزیره امارات در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد که طی آن شاگردان تونی الیویرا موفق شدند حریف اماراتی را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهند.
در این دیدار که در حضور ۸۲ هزار تماشاگر طرفدار تراکتورسازی برگزار شد، سرخپوشان نیمه اول را با برتری یک بر صفر به پایان بردند. در نیمه اول هر چند تراکتورسازی تیم برتر میدان بود اما تنها یک بار در دقیقه ۳۷ توسط سیدمهدی سیدصالحی به گل دست پیدا کرد. اما در نیمه دوم شرایط کاملا متفاوت شد و شاگردان الیویرا برای رسیدن به یک پیروزی پرگل برابر نماینده امارات شانس های زیادی برای گلزنی داشتند اما بی دقتی و خودخواهی مهاجمان این تیم این فرصت را از سرخپوشان گرفت. در نیمه دوم تراکتورسازی برای باز کردن دروازه تیم الجزیره فرصت های زیادی داشت که سیدمهدی سیدصالحی چند موقعیت را از دست داد. با این حال در دقیقه ۵۹ جواد کاظمیان دومین گل سرخپوشان را به ثمر رساند. در ادامه بازی الجزیره حملات جسته و گریخته ای را روی دروازه میزبان انجام داد و در دقیقه ۷۹ روی غفلت مدافعان تراکتورسازی "علی مبخوط" موفق شد گل الجزیره را به ثمر برساند. یک دقیقه پس از این گل مسعود ابراهیم زاده بازیکن تعویضی تراکتورسازی موفق شد اختلاف را به دو گل برساند و گل سوم را وارد دروازه حریف کند.
در دقایق پایانی بازهم تراکتورسازی تیم برتر زمین بود و این فرصت را داشت تا برتعداد گل هایش بیفزاید اما اخراج محمد ابراهیمی در دقیقه ۸۳ کار را برای تبریزی ها سخت کرد. در این صحنه حرکت ابراهیمی درون محوطه جریمه با خطای مدافع الجزیره همراه بود که این بازیکن سرنگون شد اما داور نه تنها پنالتی نگرفت بلکه به ابراهیمی کارت زرد نشان داد تا وی با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شود و تراکتورسازان دقایق باقیمانده را ۱۰ نفره دنبال کنند. محمد نصرتی هم در این بازی کارت زرد گرفت.

کد مطلب: 80211
 
Share/Save/Bookmark