يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
کد مطلب : 124435

مردم کدامند؟!

در این روزهای فتنه که از فتنه‌های گذشته بسیار خشن‌تر و جنایتکارانه‌تر است و نشان می‌دهد که دستگاه دشمن همه ظرفیت خود را...
در این روزهای فتنه که از فتنه‌های گذشته بسیار خشن‌تر و جنایتکارانه‌تر است و نشان می‌دهد که دستگاه دشمن همه ظرفیت خود را به کار گرفته تا پیروز این نبرد باشد، شاخص تشخیص حق و باطل چیست؟
این مسئله نکته مهمی است که مردم باید به آن از هر زمان دیگری توجه ویژه داشته باشند که البته آنچه که در صحنه اتفاق افتاده است با وجود بمباران شدید رسانه‌ای که بی‌سابقه است، قاطبه مردم به درستی رفتار کرده‌اند. این روزها شاهد ترورهایی هستیم که البته پس از اعتراض و اغتشاش و آشوب و سپس فتنه،‌ با شدت بیشتری از سوی دشمنان پیگیری می‌شود.
پروژه و سناریویی که برنامه ریزی و نوشته شده بود، مرحله به مرحله،‌از اعتراض به آشوب و اغتشاش کشیده شد و سپس یک فتنه شکل گرفت که در آن از تخریب اموال عمومی و مردم گرفته تا ضرب و شتم مردم، هدف قرار دادن مردم،‌ ایجاد ناامنی و احساس خطر در میان افکار عمومی و سپس اقدام به تحریک و تهدید به اعتصاب وجود دارد.
این مراحل پس از شکست به سوی اقدام تروریستی کشیده شد و در چند نوبت حمله به مردم در شاهچراغ،‌ ایذه و برخی دیگر از شهرها عملیاتی شد و ترور مأموران انتظامی و امنیتی نیز در دستور کار دشمنان قرار گرفت.
در برخی از شهرهای کشور همچون مهاباد و برخی از شهرهای استان کردستان،‌ گروه‌های مسلح که از سوی کومله و دموکرات تسلیح، تجهیز و آماده شده‌اند تحرکات و درگیری‌های مسلحانه را آغاز کردند. هدف از این اقدامات پروژه کشته سازی و انداختن آن به گردن جمهوری اسلامی ایران است.
این ادعاهای دروغ و کذب در حالی با گستردگی هر چه تمامتر در رسانه‌هایی چون اینترنشنال، ‌بی بی سی، من و تو، وی او ای و دیگر رسانه‌های دشمن منتشر می‌شود که نیروهای انتظامی و امنیتی سلاح جنگی با خود نداشته و ندارند و شاهد آن نیز عملیات تروریستی ایذه است که فیلم نیروهای مستقر در میدان هلال احمر آن شهر، نشان می‌دهد که مأموران در مقابل گروه‌های مسلح تروریستی بدون سلاح هستند و توان مقابله با آنها را ندارند و در همین شرایط است که تروریست‌ها اقدام به شلیک به سوی مردم و مأموران می‌کنند و چند تن از آن‌ها به شهادت می‌رسند.
شهادت سه مأمور مدافع امنیت مردم و کشور در اصفهان نیز یکی دیگر از اقدامات تروریستی اغتشاشگران است که نشان می‌دهد آنها وارد فاز اقدامات مسلحانه شده‌اند.
اقداماتی که این روزها در برخی از شهرهای کشور همچون شهرهایی در کردستان،‌آذربایجان غربی،‌سیستان و بلوچستان دیده می‌شود،‌یادآور اقدامات گروه‌های تروریستی ضد انقلاب همچون کومله، دموکرات و منافقین در اوایل انقلاب است.
همه آنچه که در صحنه این فتنه دیده می‌شود، اثبات می‌کند که آنچه که وجود دارد، از حمایت اکثریت مردم برخوردار نیست و عده‌ای قلیل در این ماجرا با آشوب طلبان و اغتشاش‌گران همراهی کرده‌اند که آنها نیز فریب خورده، ‌سرسپرده و یا با گرایش‌های ضد انقلابی هستند که اکنون فرصت را غنیمت شمرده و تصور می‌کنند که کار تمام است!
مردم واقعی، ‌پای کار . انقلابی که اکثریت را تشکیل می‌دهند، این روزها می‌توان در آیین تشییع شهدای مدافع امنیت کشور دید.
دیروز مردم اصفهان برای سه شهید مدافع امنیت سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که چه تفاوت عمیقی میان این مردم با آن مردم وجود دارد.
هر چند آنهایی که این روزها با دشمنان همراهی می‌کنند و در کنار آنها قرار گرفته‌اند،‌ چشم و دلشان کور است و صحنه‌هایی چون حضور پرشور و باشکوه مردم اصفهان،‌شیراز، مشهد و دیر شهرهای کشور را در وداع با مدافعان امنیت کشور نمی‌بینند و تحت تأثیر دروغ‌ها و فریبکاری‌های شبکه‌هایی چون اینترنشنال قرار دارند.
قدر مسلم باید میان معترض و برانداز مسلح تفاوت قائل شد. اعتراض حق مردم است. اما مردم معترض پای انقلاب خود ایستاده‌اند و هیچگاه خواهان ناامنی،‌ اغتشاش،‌فتنه و تجزیه ایران اسلامی نیستند. بساط آشوب و فتنه جمع خواهد شد، ‌اما اگر این فتنه ادامه داشته باشد و شدت یابد، ‌مردم به حساب فتنه گران خواهند رسید.

نویسنده: سیاوش کاویانی
https://siasatrooz.ir/vdcgwt9qnak9xt4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما