يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
کد مطلب : 124563

فراخوان از پیش شکست خورده

فراخوان داده‌اند از امروز ۱۴ آذر تا ۱۶ آذر،‌که چه کنند؟ آشوب و اغتشاش و اعتصاب...
فراخوان داده‌اند از امروز ۱۴ آذر تا ۱۶ آذر،‌که چه کنند؟ آشوب و اغتشاش و اعتصاب اما در این نزدیک به سه ماه از انقلاب پوشالی دستاوردی نداشتند و به اهداف خود نرسیده‌اند.
مسلم است که این قشر برانداز،‌ ضد مردم و ضد انقلاب راه به جایی نخواهند برد چرا که اکثریت مردم را با خود همراه ندارند و دلیل شکست همیشگی آنها همراه نشدن مردم با آنها است.
اگر به دوران انقلاب اسلامی نگاهی بیندازیم،‌انقلاب اسلامی ایران از ابتدا به رهبر امام(ره) مخالف اقدام مسلحانه بود،‌ این سیاست اصولی رهبر انقلاب بود و با آن مخالف بودند.
اما در همان زمان گروه مجاهدین خلق سعی داشت با اقدامات تروریستی فضای انقلاب را به فضای درگیری مسلحانه تبدیل کند و پس از تغییر ایدئولوژیک اقدامات تروریستی خود را افزایش داد.
برخی گروه‌های مذهبی نیز بودند که اقدامات مسلحانه انجام می‌دادند اما از تایید و حمایت امام خمینی (ره) برخوردار نبودند.
انقلابی که بخواهد به فاز نظامی وارد شود و در درگیری با نظام حاکم دست به اقدام تروریستی و قتل مردم و مأمورین بزند،‌ از انحراف ایدئولوژیکی رنج می‌برد و تنها قصد آن ایجاد جنگ داخلی و آشوب بیشتر برای براندازی و سپس تجزیه کشور است.
اکنون که همه ظرفیت ضد انقلاب از منافقین گرفته تا سلطنت طلبان، کوموله و دموکرات در پی اقدام نظامی است، اثبات کنده شکست دشمنان در تحریم و تهدید است.
تحریم‌های اقتصادی علیه ایران اسلامی نتوانست آنگونه که برای دشمنان انتظار می‌رفت، باعث شود تا ایران به سوی تن دادن به خواسته آن‌ها پیش برود،‌تهدید نظامی نیز با وجود نیروهای مسلح مقتدر و آماده با تجهیزات پیشرفته ساخت داخل عملیاتی نشده و نخواهد شد چرا که هزینه سنگینی برای دشمن خواهد داشت.
با این وجود درگذشت یک شهروند کرد، بهانه‌ای شد برای ایجاد اغتشاش و آشوب تا عقده‌های کهنه دشمن بار دیگر سر باز کند و یک فتنه تازه ایجاد شود.
ضد انقلاب سه روز فراخوان داده است، ‌فراخوان‌های گذشته طیف آشوبگر که خوراک خود را از رسانه‌های اینترنشنال، بی بی سی،‌وی او ای و من و تو می‌گیرند،‌ قصد دارند این بار اغتشاش را از محلات آغاز کنند و همزمان فراخوان اعتصاب داده‌اند.
در چند روز گذشته بارها ضد انقلاب با بهره گیری از رسانه‌های پر تعداد و پر حجم خبری خود سعی کردند تا اعتصاب را وارد کارزار علیه ایران اسلامی کنند اما مردم با آنها همراهی نکردند.
تهدید و ارعاب از سوی عوامل ضد انقلاب علیه صاحبان کسب و کارها هم کار ساز نشد و آنها نتوانستند اعتصاب سراسری ایجاد کنند.
شرایط فعلی نشان می‌دهد که حتی آنهایی که تا حدودی با آشوبگران همراهی می‌کردند، از وضعیت موجود خسته شده و پی به اشتباه خود برده‌اند به همین دلیل است که آشوب‌ها فروکش کرده و امروز نیز تیر فراخوان ضد انقلاب برانداز وطن فروش، ‌به سنگ خواهد خورد.
اقدامات خشن و جنایتکارانه ضد انقلاب در این روزها به فراوانی دیده شد،‌ رفتارهایی که اعضای گروه داعش و منافقین علیه مردم و حافضان امنیت کشور مرتکب شدند،‌ نشان از آموزش‌های خشن و جنایت آمیز از سوی رسانه‌های معاند دارد. یک مهمان شبکه اینترنشال صراحتاً می‌گوید اگر مأموری را بکشند اخلاقی است و نکشتن او را غیر اخلاقی می‌داند. او سپس از واژه جنگ استفاده می‌کند و می‌گوید اکنون در حال جنک با ایران اسلامی هستیم.
روشن است که چنین افرادی چه نیتی دارند و برای رسیدن به آن دست به هر کاری می‌زنند. اما روشن است که پس از این، مردم، ‌نظام اسلامی و انقلاب با ضد انقلاب مماشات نخواهد کرد و مدارا پایان یافت.
در این میان اما، مسئولان برای پیشگیری از وقوع چنین آشوب‌ها و فتنه‌هایی باید برنامه ریزی کنند. قطعاً مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بروز چنین آشوب‌هایی دخلی است که نیازمند اصلاح امور دارد.
اینگونه نباشد که با پایان فتنه‌ای دیگر، مسئولان مشکلات را فراموش کنند و به همان منوال گذشته به اداره کشور ادامه دهند،‌ قطعاً تغییرات و اصلاحاتی نیاز است،‌ تغییر و اصلاح انقلابی باید در دستور کارباشد.

نویسنده: سیاوش کاویانی
https://siasatrooz.ir/vdciq5azpt1arw2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی