جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
کد مطلب : 111462

ذرت های آلوده روزهای فرد سرطان زا نیستند

خلاصه باغ وحشی داریم.سوء تفاهم نشود.عرض کردم یک باغ وحشی داریم که در آن یک سری حیوانات زندگی می کنند. اینها هم علوفه می خورند و هم گوشت و مرغ و

خلاصه باغ وحشی داریم.سوء تفاهم نشود.عرض کردم یک باغ وحشی داریم که در آن یک سری حیوانات زندگی می کنند. اینها هم علوفه می خورند و هم گوشت و مرغ و ماهی اما غذای اصلی آنها "ذرت" است.
ماجرا از آنجا شروع می شود که از کشور دوست و برادر مقادیری "ذرت" وارد می شود و در آزمایشگاه می فهمند که تمامشان سرطان زاست. البته این "مقادیری"۱۲۵ هزار تن" است که این کشور دوست و برادربه ما چپانده است.
عقل سلیم می گوید آدم عاقل رابطه اش را با کشوری به جیگری "برزیل" به خاطر صد و بیست و پنج هزار تن ماده سرطانزا بهم نمی زند.حالا اگر بیست و شش هزار تن ماده سرطان زا بود یک چیزی!
حالا بماند که به گفته مسئولان عالیرتبه گمرگ و مرکز فروش املاک تملیکی و وزارت جهادکشاورزی و ساکنین مهربان خیابان امیرآباد شمالی و خانواده محترم رجبی این محموله فقط روزهای زوج خاصیت سرطان زایی دارد و در روزهای زوج نه تنها سرطان زا نیست بلکه خیلی هم خواص دارد.
فلذا پیشنهاد می شود این ذرت ها را با مثادیری علوفه و کنجاله قاطی کنند و در روزهای زوج در قالب سبدکالا به شهروندان شریف تحویل بدهند. اینطوری هم دولت از شر شهروندان خود خلاص می شوند و هم شهروندان از دست دولت یک نفس راحت می کشند.
با توجه به این بحران پیشنهاد می شود دولت محترم این برنامه هفتگی را اجرا کند:
شنبه = توقف توزیع ذرت های آلوده
یک شنبه = توزیع گسترده آن در کشور
دوشنبه = کشف خاطیان پرونده و تنبیه آنان
سه شنبه = توزیع گسترده آن در کشور
چهارشنبه = مصاحبه رییس جمهور درباره خنثی سازی این توطئه استکباری
پنج شنبه = توزیع گسترده آن در کشور

https://siasatrooz.ir/vdccesqsi2bqs08.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما