چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
کد مطلب : 113351

سریال من هم کرونایی شدم (قسمت دو هزار و هشتصد و بیستم)

شنبه: حالم زیاد خوب نیست. سرفه های خشک اذیتم می کند. خانباجی می گوید مال تخمه های بودداده دیشب است اما...

شنبه: حالم زیاد خوب نیست. سرفه های خشک اذیتم می کند. خانباجی می گوید مال تخمه های بودداده دیشب است اما خودم احساس می کنم کرونایی شدم. یادم باشد امروزز که خبرنگارها با رعایت فاصله اجتماعی به دیدنم آمدند چند تا از این سرفه های خشک را در حضورشان فعال سازی کنم.کلاس دارد.
یک شنبه: امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتیم واردات تویوتا کرونا را به ایران ممنوع کنیم. یکی از کارشناسان گزارش داد که از این مدل تویوتاها دیگر در ژاپن هم تولید نمی شود که ما وارداتش را ممنوع اعلام کنیم. به هر حال تصمیمی بود که گرفته شد و آبی بود که ریخته شد. کوتاه نیامدیم. گفتیم عجالتا و عندالمطالبه واردات خودروی تویوتا کرولا را ممنوع کنند تا ببینیم خدا بعدا چه می خواهد.
دوشنبه: هر روز برای این مردم تصمیمات مهم می گیریم و باز ناشگری می کنند. واقعا بویی از معرفت نبردند. امروز هم تصمیم گرفتیم مراسم سیزده بدر را بیندازیم سیزدهم مهرماه که بروند در دل طبیعت حال کنند اما یکی از مشاوران پیشنهاد داد اعلامم عمومی نکنیم. ایشان عقیده داشت مردم با استکبارجهانی همسو شده اند و پیشنهادهای راهگشا و خردمندانه ما را مورد تمسخر قرار می دهند.
سه شنیه: امروز صد و هفتاد و هشت مسئول دیگر هم اعلام کرده اند که کرونایی شده اند. شور همه چیز را در می آورند. تقلید هم می کنید یک جوری بکنید که مواضع همه شبیه همدیگر نباشد. خدا را شکر ما و معاون وزیر بهداشت زودتر از دیگران مواضع خودمان را به مردم نشان داده بودیم.
چهارشنبه: یک تصمیم دیگر برای کاهش تلفات ویروس کرونا گرفته ایم نقل! نبات! عسل! زعفران! خداوکیلی کار ما خیلی درست است افسوس که قدر ما را نمی دانند. گفته ایم که از کسانی که حرف اول اسمشان از الف تا سین است روزهای فرد از خانه بیرون بیایند و از سین تا ی هم روزهای زوج تا این بحران کرونا را هم با سلامت پشت سر بگذاریم.
پنجشنبه: پارک ها را از بعد سیزده بدر باز کرده بودیم اما خیلی ها مثل ما مسئولان کرونایی شدند.دستور دادیم بستند. حالا فردا شیر یا خط می کنیم اگر شیر آمد دوباره باز می کنیم. شیر برای سلامتی خیلی مفید است.
جمعه: امروز خودمان را قرنطینه کرده ایم. به خانباجی هم گفته ایم برایمان اسفند دود کند تا چشم نخوریم.خدایی مردم خیلی حسود و بدجور شده اند. خدا به ما مسئولان رحم کند

https://siasatrooz.ir/vdcbsfb88rhb8fp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما