پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۴
کد مطلب : 124164
وزیر ارشاد:

اگر هنرمندی دچار خطا شده، راه برای بازگشت باز است

اگر هنرمندی دچار خطا شده، راه برای بازگشت باز است
وزیر ارشاد گفت: اگر فردی از اهالی فرهنگ و هنر در خصوص اتفاقات اخیر دچار خطا شده، راه برای بازگشت باز است و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خدمتشان هستیم.
به گزارش ایسنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: بنای ما بر رفع مشکل همه اهالی فرهنگ و هنر است مگر این که فردی به هر دلیل به این جمع بندی برسد که نخواهد در چهارچوب‌های تعریف شده، فعالیت داشته باشد.
محمد مهدی اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن در اتفاقات اخیر، نهایت تلاش خود را انجام داد که جامعه فرهنگی هنری را درگیر ماجرا کند اما بخش اصلی و عمده اهالی فرهنگ و هنر در این خصوص با هوشیاری عمل کردند که این موضوع جای تقدیر دارد. وی ادامه داد: جریان رسانه ای مسموم و وابسته به سرویس های خارجی با هتک حرمت، توهین و ایجاد فشار سنگین رسانه‌ای تلاش کرد اهالی فرهنگ و هنر را تحت تاثیر قرار دهد و وادار به واکنش کند؛ به همین دلیل شاید برخی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در این فضای مسموم جنگ گسترده رسانه‌ای دشمن، دچار غفلت هایی شدند اما اکثریت قریب به اتفاق هنرمندان با هوشیاری عمل کردند.
اسماعیلی ادامه داد: اگر فردی از اهالی فرهنگ و هنر در خصوص اتفاقات اخیر دچار خطا شده، راه برای بازگشت باز است و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خدمتشان هستیم و امیدواریم پس از این اتفاقات به همگان اثبات شده باشد که دشمن به دنبال انشقاق در وحدت ملی و برهم زدن آرامش کشور است. از سوی دیگر دشمن به دنبال ایجاد فضای ناامیدی در جامعه است و هیچ کسی نباید، حس ناامیدی را به مردم تزریق کند و در نهایت امیدوارم با آرامشی که در کشور برقرار می شود و درس آموزی از اتفاقات اخیر، در آینده دچار چنین مسائلی نشویم. وزیر فرهنگ همچنین در خصوص وضعیت پلتفرم های داخلی گفت: با توجه به اتفاقاتی که در کشور افتاد و تصمیماتی که از سوی مراجع امنیتی گرفته شد، معتقدیم سرویس‌های داخلی پلتفرم‌ها و شبکه‌های پیام رسان، باید نیازهای مردم را پاسخ دهند و می‌بایست پلتفرم قابل اعتماد که حس اعتماد عمومی را به همراه داشته باشد به مردم معرفی کنیم.
https://siasatrooz.ir/vdcfvjdyjw6d0ya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما