سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
کد مطلب : 124280
ایثارگران در قطعنامه تجمع مقابل سفارت آلمان تأکید کردند

زن مظهر جلال و جمال الهی

زن مظهر جلال و جمال الهی
قطعنامه اجتماع بزرگ ایثارگران علیه بانیان آشوب و عملیات تروریستی حرم شاهچراغ که در هفت بند تنظیم شده بود؛ مقابل سفارت آلمان و علیه سیاست‌های خصمانه دولت این کشور قرائت شد.
جانبازان شیمیایی، نخاعی، ویلچری- کانادین، قطع عضو و آسیب‌دیدگی‌های خاص به همراه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در اعتراض به عملکرد و رفتارهای مغرضانه دولت آلمان در حوادث اخیر ساعت ۱۰ صبح امروز مقابل سفارت آلمان در تهران تجمع کردند.
در این تجمع که اجتماع بزرگ ایثارگران علیه بانیان آشوب و عملیات تروریستی حرم شاهچراغ نام داشت؛ صدها نفر از جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های شهدا شرکت کردند. قطعنامه این تجمع که در هفت بند تنظیم شده بود به شرح ذیل است:
خدا می‌خواست که صدق سخنان حق را ثابت گرداند و از بیخ و بن ریشه کافران را برکند تا حق را محقق کند و باطل را محو و نابود سازد؛ هر چند مجرمان و کافران را خوش نیاید. (سوره انفال ۷، ۸)
این روزها ایران اسلامی شاهد دشمنی‌های استکبار بین الملل به سرکردگری صهیونیست جهانی و پادویی آمریکا و انگلیس در داخل و خارج از کشور نسبت به مردم بیدار و همیشه در صحنه می‌باشد.
روسیاهی و ننگ ابدی برای کسانی است که زمینه ساز اقدامات مداخله جویانه همچون کشور آلمان در مأموریت نیابتی، سرسپرده آمریکا و انگلیس و رژیم خبیث صهیونیستی می‌باشد.
صدور پیام انقلاب اسلامی با پیشرفت‌های شگفت انگیز و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها و اقتدار ایران اسلامی موجب شده که کفر و الحاد دست اتفاق علیه مردم غیور و مبارز خستگی ناپذیر به هم دهند و به زعم خود جنگ احزاب دیگری را رقم بزنند.
لذا ما ایثارگران امروز گرد هم آمدیم تا پرچم برافراشته آرمان‌های والای حضرت امام خمینی و منویات مقام معظم رهبری و شهدای معزز را در میثاقی مجدد به اهتزاز در بیاوریم.
۱- ما وحدت و انسجام ملی خود را ذیل مکتب امامین انقلاب، منافع ملی و منشور گام دوم مقام معظم رهبری و فرهنگ ایثار و شهادت تعریف می‌نمائیم.
۲- ما در این مکان برای محکوم کردن بانیان آشوب و عملیات تروریستی در حرم حضرت احمد بن موسی (ع) شاهچراغ اجتماع نموده ایم تا مثلث شوم عبری - غربی - در مأموریت نیابتی آلمان را رسوا نمائیم.
۳- ما تردید نداریم آنانی که طی هفته‌های اخیر با تحریکات خود زمینه‌ساز و مشوق آشوبگران شدند؛ دستشان در خون شهدای واقعه تروریستی حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ شیراز آغشته بوده و ملت ایران هرگز آنان را نخواهد بخشید.
۴- ما با احترام به ملت‌های آزاده و عدالت‌خواه جهان واکنش اعتراض آمیز مردم اروپا به ویژه آلمان را علیه سیاست‌های مخرب و مداخله‌جویانه دولت‌هایشان خواستاریم.
۵- ما انقلاب اسلامی را مهد شکوفایی استعدادها و رسیدن به قله‌های بلند علم و تربیت نسل بالنده دانشجویان و دانش آموزان و نخبگان دانسته و هرگونه رفتاری را که مانع پیشرفت این عزیزان گردد محکوم می‌نمائیم.
۶- ما با تمام وجود جایگاه و مقام زن را در خانواده و در جامعه در عرصه‌های مختلف باور داشته و در حقیقت زن را مظهر جلال و جمال الهی دانسته و افق روشن منزلت بانوان را در تحقق این کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می‌دانیم که فرمودند: تثبیت و نهادینه سازی الگوی زن مسلمان با تمسک به الگوهای برجسته دینی و غلبه بر فرهنگ منحط غرب مأموریتی مهم و کلان است.
۷- ما از سران سه قوه می‌خواهیم با درک عمیق از اهمیت و تأثیر فضای مجازی، مطالبه مقام معظم رهبری که فرمودند دشمن از لحاظ فضای مجازی، آرایش جنگی گرفته و ملت ایران باید در مقابل این دشمن آرایشی مناسب بگیرد.
https://siasatrooz.ir/vdceve8z7jh8wwi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما