سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
کد مطلب : 125190
سرلشکر باقری:

کشورهای زیادی خواهان محصولات دفاعی ایران هستند

کشورهای زیادی خواهان محصولات دفاعی ایران هستند
سرلشکر محمد باقری گفت: امروز قدرت دفاعی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی آنچنان بارور شده که بیش از ۹۰ درصد محصولات مورد نیاز را خودمان تولید می‌کنیم و تجهیزات دفاعی ما درخواست‌کنندگان فراوانی پیدا کرده است.
سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح دیروز در مراسم تجدید میثاق فرماندهان و مسئولان نیرو‌های مسلح با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی (ره) با اشاره به قدرت گرفتن و تسلط جبهه مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: روز به روز موجبات تضعیف و سقوط این رژیم پوشالی بیشتر نمایان می شود. وی افزود: امروزه رژیم صهیونیستی صرفاً در حد کلام، تهدیداتی را مطرح می کند ولی می‌داند که برای عملی کردن تهدیداتش قدرتی ندارد و در میان کشور‌های محور مقاومت محاصره شده است که این از برکات انقلاب اسلامی است.
باقری در ادامه با تاکید بر اینکه مسیر قدرت افزایی نیروهای مسلح در حال طی شدن است، گفت: نیروهای مسلح همواره در کنار دولت و مردم کشورمان خواهد بود و هرجا که نیاز باشد و مصائب و مشکلاتی رخ دهد نیروهای مسلح پیشگام و زودتر از همه به یاری مردم می روند و زلزله اخیر هم این را نشان داد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: بازدارندگی دفاعی ما اجازه بروز تهدیدات را نمی دهد اما یک درصد هم اگر تهدیدی باشد، نیروهای مسلح ما با تمام امکانات در حال رصد و هوشیاری کامل هستند و آمادگی آنها از هر روزی بالاتر است.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: نیروهای مسلح در جنگ ترکیبی دشمن با تمام توان در کنار مسولان و مردم خواهد بود و اجازه موفقیت را به دشمن نخواهد داد. باقری در ادامه گفت: امروز قدرت دفاعی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی آنچنان بارور شده که بیش از ۹۰ درصد محصولات مورد نیاز را خودمان تولید می‌کنیم و تجهیزات دفاعی ما درخواست‌کنندگان فراوانی پیدا کرده است.
رئیس ستاد کل خاطرنشان کرد: به همه اطمینان می دهیم که راه شهیدان از جمله شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد و هیچ سستی و قصوری در نیروهای مسلح نخواهیم داشت.
https://siasatrooz.ir/vdcf1tdyxw6d0ya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما