جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
کد مطلب : 125892
روایت دختری که در نمایشگاه کتاب خبرساز شد

حس خوب یک دیدار

حس خوب یک دیدار
این روزها تصویر متصدی غرفه‌داری که عکسش با مقام معظم رهبری، در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران با هشتگ «#پدر-دختری» وایرال شده، واکنش‌های مختلفی به همراه داشته است. حال این روایت خود اوست از آن دیدار و ماجراهای قبل و بعدش.
مقام معظم رهبری یکشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ ماه با حضور در مصلای امام خمینی(ره) از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بازدید کردند. عکسی از این بازدید در فضای مجازی به صورت گسترده منتشر شده که بازتاب‌هایی را به همراه داشت. حالا این غرفه‌دار در ویدیویی، درباره این دیدار غیرمنتظره گفته و حس و حالش؛
«چیزی که قبلا شنیده بودم، این بود که ایشان از غرفه‌های بزرگی چون آستان قدس، روایت فتح و... بازدید می‌کنند. فقط به خاطر این‌که دوست داشتم ایشان را ببینم، در غرفه حضور داشتم. زمانی که ایشان از راهرو عبور می‌کردند، من کمی عقب‌تر ایستاده بودم. ایشان گفت: «شما مسؤول اینجا هستید؟»، من خیلی خوشحال شدم و گفتم: «خیلی خوش آمدید!» از من پرسیدند: «حوزه کتاب‌هایتان چیست؟»، گفتم: «روان‌شناسی.»
این غرفه‌دار می‌گوید: حتی یک ‌درصد هم فکر نمی‌کردم، ایشان به غرفه ما بیاید. از ته قلبم می‌گویم؛ دیدنشان برایم اتفاق دلنشینی بود.»
او در ادامه درباره حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید؛ «[برخوردشان] کاملا صمیمانه و با احترام بود. در آخر هم تشکر کردند و آروزی موفقیت داشتند.»
به گفته این غرفه‌دار، کتاب‌های «انسان در جست‌جوی معنا» و «آری به زندگی» (هر دو از ویکتور فرانکل) را معرفی کرده و کتاب‌ها را به ایشان تقدیم کرده است.
این غرفه‌دار درباره واکنش‌هایی که نسبت به عکس‌هایش وجود داشت هم گفت: «بازخوردهای مثبت بسیاری گرفتم، البته بازخوردهای منفی هم داشتم. حتی اینجا تهدید شدم. برخی می‌گفتند این فرد را نمایشی آورده و گذاشته‌اند تا پوشش رسانه‌ای داشته باشد و از کسی که این پوشش [حجاب] را دارد عکسی بگیرند، در بوق و کرنا کنند!
یا قضاوت‌هایی درباره پوشش من بوده و کسانی که اصلا حضور نداشتند، درباره پوشش من قضاوت کردند. پوششم روزی که حضرت آقا تشریف آوردند، همین پوشش بود، با همین مقدار حجاب که داشتم؛ نه ایشان و نه بچه‌های حراست، کسی درباره این ‌که روسری‌ام را جلوتر بیاورم یا پوششم متفاوت‌تر شود، هیچگونه صحبتی نکردند. من پوشش خودم را انتخاب کردم و در اینجا حضور داشتم.»
او گفت: «عبارتی را در توئیتر دیدم با هشتگ پدر و دختری. واقعیت این است. واقعا برایم همین‌طور بوده است. احساس خوب و دلنشینی که ممکن است تا آخر عمر تجربه نکنم. می‌دانم میلیون‌ها نفر هستند که دوست دارند این را تجربه کنند. تجربه دلنشینی بود که می‌توانم بگویم این حس همیشه همراه من است.»
https://siasatrooz.ir/vdceon8zwjh8wvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی