چهارشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۸
کد مطلب : 143

چهره در قاب

شهردار تهران به موضوع آلودگي هوا اشاره كرد و گفت: موضوع آلودگي هوا را با مجادله سياسي و روزنامه‌اي نمي‌توان حل كرد مرد كهن مي‌خواهد كه تونل حفر كند و زيرساخت‌ها ايجاد شود تا مشكل آلودگي هوا برطرف شود و بتوانند ريه شهر را درست كنند.
جناب آقاي شهردار. تا الان كه ظاهرا فقط بحث ها و جدل هاي سياسي مي تواند مشكل آلودگي پايتخت را حل و فصل كند. كمك كردن به هم و ايجاد ناوگان عمومي قوي، بدون بحث و جدل امتحانشان را پس داده اند و نشان داده‌اند كه كارآيي ندارند! بگذاريد اين راه خوب و كاربردي را ادامه دهيم و مشكل آلودگي هوا را به راحتي حل كنيم.


«مسعود ده‌نمكي» در وبلاگ شخصي خود با انتشار نظرسنجي با اين عنوان كه «به نظر شما آيا «اخراجي‌ها۴» ساخته شود يا نه؟»، نوشته است: اگر جواب‌تان مثبت است ايده يك خطي پيش‌بيني داستان و يا پيشنهاد داستان را برايم بنويسيد و اگر جواب‌تان منفي است، دليل يك خطي مخالفت‌تان را برايم بنويسيد. برآيند نظر مردم تعيين‌كننده خواهد بود.
آقا جان بايرام لودر، گرينوف، سوزوكي، كاوازاكي، هوندا و همه موتورسيكلت هاي ديگر دست از سر كچل اين اخراجي ها برداريد و سريال سازي تان را متوقف كنيد. اينطوري اخراجي هايتان براي هميشه در ذهن مردم مي‌ماند. ببخشيد كه جواب ما يك خطي نبود. 


رئيس سازمان ليگ در مورد ثبت نشدن قرارداد بازيكنان استقلال و پرسپوليس در فدراسيون فوتبال گفت: نه فقط قرارداد بازيكنان استقلال و پرسپوليس بلكه قرارداد بازيكنان تمام باشگاه‌هاي بدهكار تا زماني كه بدهي‌ها را تسويه نكنند ثبت نخواهد شد. در اين زمينه پرسپوليس و استقلال و باشگاه‌هاي بدهكار بايد از كميته انضباطي نامه بياورند كه ثبت قرارداد بازيكنانشان بلامانع است و تا اعلام نظر كميته انضباطي قرارداد آنها در سازمان ليگ و فدراسيون ثبت نخواهد شد.
خب اگر قرار بر بدهكاري باشد، بهتر است بي خيال ثبت قرارداد شويد. چون تيم هايي مثل استقلال و پرسپوليس سالهاست بدهكارند. به قول معروف تا بوده چنين بوده و تا هست چنين هست.

https://siasatrooz.ir/vdcbufb8prhba.iur.html
نام شما
آدرس ايميل شما