شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۸
کد مطلب : 87197

حادثه براي ۱۱۳ نفر در پرواز مشهد - زاهدان

حادثه براي ۱۱۳ نفر در پرواز مشهد - زاهدان

یک فروند هواپیمای مسافری متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ديروز - شنبه - از مشهد به سمت زاهدان حرکت کرده بود به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شد.
مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: هواپیمای مسافری زاهدان - مشهد با سلامت کامل و بدون تلفات در فرودگاه زاهدان به زمین نشسته اما به سبب تخلیه فوری تعدادی از مسافران دچار جراحت شده‌اند.
اعرابی مقدم اظهار کرد: یک فروند هواپیمای مسافری که قصد فرود در فرودگاه زاهدان را داشت به علت نقص فنی در یکی از چرخ‌هاي عقب موفق به فرود نشد و ناچارا مجبور به پرواز شد. وی افزود: این هواپیما پس از مدتی پرواز در آسمان زاهدان با مهارت خلبان و کمک نیروهای امدادی مستقر در فرودگاه زاهدان به سلامت به زمین نشست.
اعرابی مقدم گفت: همه ۱۳۰ سرنشین این هواپیما به سلامت پیاده شدند اما به سبب تخلیه فوری تعدادی از آنها دچار جراحت شده‌اند. وی افزود: قسمت عقب هواپیما که دچار سوختگی شد به سرعت اطفاء حریق شد.
این در حالی است که مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد: فرود اضطراری این هواپیما هیچ مصدومی نداشته است.
به گفته مصطفوی این هواپیما حامل ۱۰۳ مسافر بود که بعد از فرود اضطراری هیچ‌ کدام مشکلی نداشته و مصدومی نشده‌اند. وی نقص فنی هواپیما را دلیل اصلی این فرود اضطراری دانست و گفت: اولویت اول ما حفظ ایمنی و سلامت مسافران است.
از سوی دیگر حسین درخشان، سخنگوی سازمان امداد و نجات به ایسنا گفت: ۱۱۳ نفر از مسافران این پرواز دچار حادثه‌دیدگی شده‌اند.

https://siasatrooz.ir/vdcbz8bw.rhbz9piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی