دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
کد مطلب : 91735
برانكو به عنوان سومين سرمربي اين فصل پرسپوليس انتخاب شد

پروفسور در پايتخت!

پروفسور در پايتخت!

سرمربی پیشین تیم‌ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد.
وی به عنوان جانشین حمید درخشان قرار است بعد از دیدار روز چهارشنبه سرخپوشان برابر النصر عربستان هدایت این تیم را برعهده بگیرد.
برانکو ایوانکوویچ پس از مذاکراتی که ديروز با محمدحسین نژادفلاح در استانبول ترکیه انجام داد به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس انتخاب شد.
برانکو از بعدازظهر روز چهارشنبه وارد تهران خواهد شد و دیدار تیم‌های پرسپولیس و النصر را از نزدیک در ورزشگاه آزادی تماشا خواهد کرد. قرار است وی از روز پنجشنبه تمرینات سرخپوشان را زیر نظر بگیرد. در دیدار برابر النصر حسین عبدی دستیار درخشان هدایت پرسپولیس را برعهده خواهد داشت.
اما يكي از مشكلات پيش روي حضور برانكو در ايران، بحث بدهي مالياتي اين مربي است. قائم مقام باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مالیات سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه مشکل ساز نیست، گفت: قرار است برانکو اصل مالیات و باشگاه پرسپولیس هم جریمه آن را پرداخت کند.
محمدحسین نژادفلاح در‌خصوص انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق افزود: حمید درخشان از سمت خود به عنوان سرمربی استعفا دادند و ما بلافاصله دست به کار شدیم و به منظور مذاکره و توافق با برانکو ایوانکوویچ به استانبول سفر کردیم و در‌پی مذاکرات و نشستی که ظهر دوشنبه داشتیم با توجه به حسن‌نیتی که وجود داشت، به توافق رسیدیم و قرارداد رسمی منعقد شد.
وي در مورد مدت قرارداد برانکو اظهار کرد: این قرارداد برای بازی‌های باقیمانده این فصل و بازی‌های فصل آینده را شامل خواهد شد.
نژادفلاح در پاسخ به سوالاتی در مورد مبلغ قرارداد و مشکلات مالیاتی برانکو خاطرنشان کرد: در مورد مبلغ قرارداد از طرف برانکو اجازه ندارم رقم را اعلام کنم اما بدهی مالیاتی مشکل ساز نخواهد بود. اصل بدهی مالیاتی برانکو ایوانکوویچ ۷۸ میلیون تومان است که حدود ۱۶۰ میلیون تومان جریمه به آن تعلق گرفته است. البته این بدهی مالیاتی مربوط به زمان فعالیت ایشان در تیم ملی فوتبال ایران است و در واقع از تعهدات فدراسیون فوتبال ایران به حساب می‌آید اما برانکو به نشانه حسن نیت و به منظور آن که کار انجام شده و در تهران حضور پیدا کند، پرداخت اصل مالیات را قبول کرده‌اند و باشگاه پرسپولیس هم پرداخت جریمه را تقبل کرده است.

https://siasatrooz.ir/vdcenf8o.jh8zxi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما