پنجشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۶
کد مطلب : 92952
همجنس‌گرايي اين‌بار در آلمان قانوني مي‌شود؟!

ازهمجنس گرايي تا فراماسونري

بعداز ايرلند حالا قرار است آلمان قانوني غير انساني را بررسي و تصويب كند. قانوني كه روح مقدس انساني را زير پا گذاشته و او را تا سرحد يك حيوان پايين مي كشد. قانوني كه مي تواند از انساني عزتمند و كسي كه خدا خليفه خود در روز زمين معرفي اش كرده او را تا سر حد تعريف ساده بشريت يعني حيواني ناطق!! پايين بكشد.
جامعه ايرلند چندي پيش به قانون رسميت شناختن ازدواج همجنس گراها راي مثبت داد. حالا مسئولان آلمان ترسيده اند كه عقب بمانند و مي‌خواهند داشتن آزادي در كشورشان را با تصويب رساندن اين قانون نشان دهند. آزادي اي كه مي تواند به قيمت به لجن كشيده شدن جامعه و سقوط او به پرتگاه هوس و اميال حيواني تمام شود. همين مسئولان آلماني كه امروز براي ثابت كردن كشورشان به عنوان كشوري كه همه آزادي هاي انساني را به رسميت مي‌شناسد مي خواهند قانوني شدن ازدواج همجنس‌گراها را به نمايش بگذارند يادشان رفته ۶سال "مروه شربيني" خانم محجبه باردار را چطور در مقابل چشمان همسرش به جرم با حجاب بودن كشتند، يادشان رفته مروه در دادگاه كه در همه جوامع محلي براي ستاندن داد بيگناهان است اين اتفاق رخ داد. چرا آن زمان اين مسئولان از اتفاقي كه مسببش بودند عذر خواهي نكرده و در تريبونهاي خود اعلام نكردند حجاب هم براي طرفدارانش آزادي است!! آن زمان اين كشور نگران خدشه دار شدن نام آزديخواهش نبود و حالا مي ترسد از ايرلند عقب بيفتد؟! يا اينكه اربابان سرمايه دار آلماني با اهدافي مشخص مي خواهند مردم آلمان را به سوي انحطاط و كارهاي حيواني هدايت كنند تا تعداد كنتري در دنيا باقي بمانند كه مي توانند كارهاي كثيف آنها را زيرنظر گرفته و قتل و غارت آنها را افشا كنند. فارغ از اينكه اين قانون چيست و چطور مي تواند سرنوشت ملتها را مانند قوم لوط و اصحاب اينچنيني رغم بزند بايد هدف افرادي كه هر روز اين جور قانونها را تبليغ مي‌كنند بررسي كرد تا متوجه خواب وحشتناكي كه اين افراد براي بشريت ديده اند شويم.

حكم همجنس گرايي در ايران
در نظام جمهوری اسلامی همانند دیگر کشورهای اسلامی همجنس گرایی جرم محسوب می‌شود و دارای قوانین جزایی خاص خود است. در خصوص لواط، به معنای نفس عمل جنسی بین دو مرد، در حضور چهار شاهد عادل و یا چهار مرتبه اقرار از سوی کسانی که لواط کرده‌اند به این عمل در دادگاه، بنا به احکام اسلامی که مبنای قانون مجازات در جمهوری اسلامی را تشکیل می‌دهند حکم اعدام برای هر دو طرف اجرا می‌گردد.
همجنس گرایی زنان زیر عنوان «مساحقه» عمل مجرمانه اعلام شده‌ است. به موجب ماده۱۳۴ قانون مجازات اسلامی: «هرگاه دو زن که با هم خویشاوندی نسبی نداشته باشند بدون ضرورت، برهنه زیر یک پوشش قرار گیرند به کمتر از صد تازیانه تعزیر می‌شوند. در صورت تکرار این عمل و تکرار تعزیر در مرتبه سوم به هر یک صد تازیانه زده می‌شود». در صورت تکرار جرم، مرتکب را اعدام می‌کنند (ماده۱۳۱ قانون مجازات اسلامی). یکی از راههای اثبات جرم هم جنس گرایی زنان شهادت شهود است.

همجنس گرایان و مذهب
تمام مذاهب اعم ازاسلام، مسیحیت و یهودیت با همجنس گرایی به طور علنی مخالفت شده است اما با اين وجود عده اي سعي در انكار اين واقعيت مهم داشته و مي خواهند آنطور به جامعه تلقين كنند كه دين هم افراد مريض را محترم مي شمارد. البته كه افرادي هم هستند كه به دليل مشكل ژنتيكي و رواني تمايلات جنسي متفاوت دارند اما اين افراد اولا تعدادشان بسيار قليل است و نمي توان بر اساس آن قانون وضع كرد و دوما اين تمايلات قابل درمان با جلسات روانشناسي و حتي در صورت لزوم با عمل جراحي است.
اما رواج بيش از حد اين ماجرا نيت شومي را در پشت پرده خود دارد، رواج دهندگان اين ناهنجاري ها قطعا مي توانند با به زوال كشيدن افراد و پست شدن، آنها را به كارهايي كه مي خواهند وادار كرده و براي پذيرش هر چيز غير متعارف بي اعتراض آماده كنند.

چرا غرب اصرار بر ترویج همجنس‌گرایی دارد؟
در ترویج هر گونه ناهنجاری در روابط جنسی و از جمله همجنس‌گرایی، علل و اهداف بسیار متعدد و متفاوتی نهفته است.
به عنوان مثال: در مکتب کمونیسم (مارکسیسم)، اقتصاد مشارکتی هدف است، به همین دلیل زیربنای هر امری قرار می‌گیرد و همه‌ قوانین نیز برای تحقق این هدف تدوین می‌شود. در مکاتب دیگر مانند: فرویدیسم، داروینیسم، لهینیسم، فمینیسم و ... نیز همین طور است.
در اسلام نیز هدف نیل و قرب به کمال مطلق، هستی محض «الله جل جلاله» تعریف شده است و زیربنای هر امری نیز اوست. لذا فرموده‌اند که هر امری باید به قصد غربت و به سوی آن هدف و برای آن انجام پذیرد.
در مکتب سرمایه‌داری یا به اصطلاح «لیبرال دمکراسی» غرب نیز «اقتصاد آزاد و سرمایه‌داری»، هدف و زیربناست. در این مکتب، کمال و طبقه‌ انسان به میزان برخورداری او از ثروت بستگی دارد و به همین دلیل حتی انسان‌ها بر اساس ثروتشان به «درجات یک تا سه» تقسیم کرده‌اند.
‌ در مکتب و فرهنگی که همه چیز اقتصاد سرمایه‌داری است و انسان‌های درجه دو و سه باید در راه سعادت و فربه‌تر شدن انسان‌های درجه یک (سرمایه‌داران) قربانی شوند، هیچ نوع از رفتارها و روابط جنسی نباید محدود یا ممنوع شوند. چرا که هر کدام زمینه‌ بازار کار و درآمد کلانی را برای آنها فراهم می‌سازد. عمده جاذبه‌ اغلب سرمایه‌گذاری‌ها بر محور «روابط جنسی» استوار است. بر همين اساس هر چه محدودیت‌های روابط بیشتر برداشته شوند، رونق اقتصاد آنها بیشتر خواهد بود.
برداشتن محدودیت‌های روابط جنسی، فقط منحصر به محرم یا نامحرم و یا ازدواج یا زنا نیست، بلکه ابعاد گسترده‌تر دیگری دارد که از جمله آنها «همجنس گرایی» است که می‌تواند بازاری مشابه روابط آزاد جنسی بین زن و مرد ایجاد كند.
بدیهی است مقوله‌ای به این مهمی و فراگیر، نقش مستقیمی در سیاست نیز ایجاد می‌نماید، چرا که ملت‌ها اگر فرهنگ جداگانه و قیودی خاص خود داشته باشند، نه نفوذ غیر را نمی‌پذیرند، بلکه این بازار محدود می گردد. لذا شاهدیم که ترویج فرهنگ منحط و مضر همجنس‌گرایی در غرب، نه تنها در فیلم و عکس، بلکه توسط سران دولت‌ها در محافل رسمی مانند مجلس مطرح می‌شود. تا آن جا که شخص و شخصیتی چون «اوباما»، عمل به وعده‌ آزادتر ساختن همجنس گرایی در ارتش آمریکا را اولی‌تر از وعده‌ی‌های اساسی دیگر چون مهار تورم، اشتغالزایی، انحلال زندان گوانتامانو و ... می‌داند و به آن عمل می‌کند.
یا سوئیس با افتخار اعلام می‌کند که ۷۰ درصد از نمایندگان مجلسش همجنس‌گرا هستند، یا وزیر آلمانی به صورت رسمی با همجنس خود (مرد) ازدواج می‌کند و خبرش رسانه‌ای می‌شود یا انگلیس این مقوله را به مجلس برده و به عنوان یک قانون تصویب می‌کند. اما بايد بدانيم كه «همجنس‌گرایی» از اصول اولیه‌ سازمان شیطان‌پرست «فراماسون» است و شايد فراماسون برای گستره‌ قدرت سیاسی خود، اصرار غیر قابل وصفی بر گسترش این فرهنگ در میان ملل دیگر دارد كه بتواند به پيروان شيطاني خود بيفزايد.

https://siasatrooz.ir/vdcgxy9y.ak9xn4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما