جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
کد مطلب : 95155
جشنواره گل شاگردان ناظم‌الشریعه این بار مقابل ویتنام

ایران و ازبکستان فینالیست شدند

ایران و ازبکستان فینالیست شدند

تیم ملی فوتسال ایران با برتری پرگل مقابل ویتنام راهی دیدار فینال جام ملت‌های آسیا شد.
تیم ملی فوتسال ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا عصر ديروز به مصاف ویتنام رفت که در پایان شاگردان ناظم‌الشریعه با یک بازی زیبا و تماشایی با نتیجه پرگل ۱۳ بر یک به پیروزی رسیدند و راهی فینال شدند.
گل‌های ایران: مهدی جاوید ۲، ۱۹ و ۳۲، فرهاد توکلی (۲ بار در دقیقه ۸)، ۱۹ و ۲۲، حمید احمدی ۱۳، حسین طیبی ۱۶ و ۲۷، علیرضا وفایی ۲۶ و محمد کشاورز ۳۷ و ۳۹ محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران که در دیدار مقابل عراق دچار مصدومیت شده بود در این دیدار به بازی رفت تا حضور او در دیدار فینال بدون مشکل باشد. حسین طیبی با ۲ گلی که در این دیدار زد ۱۲ گله شد و به تنهایی به صدر جدول برترین گلزنان جام ایستاد. سوفات بازیکن تایلند با ۱۰ گله زده در تعقیب او است. ایران در ۵ بازی برگزار شده خود توانسته ۴۶ بار دروازه حریفان را باز کند.
پیش از این ازبکستان با برتری در ضربات پنالتی مقابل تایلند فینالیست شده بود. به این ترتیب تیم ملی فوتسال ایران فردا ۲ اسفندماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به مصاف ازبکستان خواهد رفت. دیدار رده‌بندی بین دو تیم تایلند و ویتنام هم فردا از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

برای مصاف با ازبکستان تدبیر کرده‌ایم
سرمربی تیم فوتسال کشورمان تأکید کرد که صداقت سرلوحه کار بازیکنان و ستاره‌های تیمش است. محمد ناظم‌الشریعه پس از پیروزی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل ویتنام در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در ازبکستان اظهار داشت: این برد وظیفه‌ای بود که آن را انجام دادیم. امیدوارم در دیدار فینال هم بازی درخشانی را مثل امروز به نمایش بگذاریم و نتیجه‌ای خوب بگیریم. روز یکشنبه سالن مملو از تماشاگران ازبکستانی خواهد بود که کار ما را سخت می‌کنند. اصلاً یکی از دلایل اینکه ازبکستان به فینال راه یافت، حمایت همین تماشاگران بود.
وی در واکنش به این مسئله که تیم ملی فوتسال تدابیر لازم را برای تقابل با ازبکستان اندیشیده است، گفت: صددرصد این‌طور است. بچه‌های ما ستاره‌های بزرگی هستند و ستارگان کل سال‌های فوتسال ایران اینجا جمع شده‌اند که مهم‌ترین شاخصه آنها نیز صداقت است، صداقتی كه سرلوحه کارشان قرار داده‌اند. بازیکنان تیم ملی بازی زیبایی انجام می‌دهند و با اجرای تمام تاکتیک‌ها به فینال رسیدند. این برد را هم به ملت ایران و به خصوص به تمام مربیانی که این بازیکنان را پرورش داده و آماده کرده‌اند، تقدیم می‌کنم.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره آخرین وضعیت محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی که مصدوم بود، گفت: با زحماتی که پزشکان تیم و آقای دوران، بدنساز تیم‌مان کشیدند امروز توانستیم کشاورز را در اواخر بازی به میدان بفرستیم. او دو گل قشنگ هم برای ما زد و نشان داد به طور کامل به شرایط مسابقه رسیده است. با این شرایط در مسابقه فینال هم از حضور کاپیتان تیم‌مان استفاده کنیم.

https://siasatrooz.ir/vdcenz8o.jh8nni9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما