جمعه ۱۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۵
کد مطلب : 68567

کتک‌کاری در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور!

حاشيه هاي فوتبال كم بود حاشيه هاي كشتي هم به آن اضافه شد.
کتک‌کاری در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور!

در جریان فینال وزن ۵۵ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور مربیان تیم‌های لرستان و آذربایجان شرقی از خجالت هم در آمدند و يك كتك سير به همديگر زدند.
در فینال وزن ۵۵ کیلوگرم که بین فرید دژم‌خوی از آذربایجان شرقی و عبدالله فولادوند از لرستان برگزار می‌شد پس از برنده اعلام شدن دژم‌خوی، مربی لرستان نسبت به این رای اعتراض کرد که در همین حین ۲ نفر از تماشاگران که به نظر می‌رسید از دوستان دژم‌خوی هستند وارد محوطه مسابقات شدند و مربی لرستان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.در همین زمان مربی آذربایجان شرقی نیز با مربی لرستان درگیر شد.
تماشاگران طرفدار ۲ تیم نیز به محوطه مسابقات هجوم بردند و به زد و خورد با یکدیگر پرداختند که این درگیری چندین مجروح بر جای گذاشت که یکی از مجروحان بر اثر شدت جراحات وارده بیهوش شد و از سوی کادر پزشکی مسابقات تحت مداوا قرار گرفت.
نبود آمبولانس در سالن مسابقه باعث شد تا مصدومان این حادثه که یک مربی و یک تماشاگر بود پس از یک ساعت وقفه به بیمارستان منتقل شوند.
از سوی دیگر نبود ماموران امنیتی در سالن مسابقات نیز جای بحث داشت که پس از پایان درگیری چند مامور وارد سالن شهید بهشتی شدند.
اعتراض مربیان همدانی به مبارزه کشتی گیر این استان برابر حریف خراسانی در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۶ کیلوگرم نيز منجر به پرتاب یکی از تابلوهای تبلیغاتی کنار تشک شد.
این در حالی است که مربیان تیم ملی به عنوان کادر فنی مسابقات و محمدرضا یزدانی‌خرم، رئیس فدراسیون کشتی نیز از نزدیک شاهد این رقابت‌ها بودند.
در پایان مسابقات چهار وزن اول فرید دژم خوی از آذربایجان شرقی، محمدنادری از زنجان، میثم مصطفی جوکار از همدان و امید گل محمدزاده از تهران در اوزان ۵۵، ۶۶، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم قهرمان شدند تا عملا چهره شاخص و آینده داری به عنوان قهرمانی نرسد. نایب قهرمانی محسن بشینجی فرنگی کار مطرح کشور در وزن ۱۲۰ کیلوگرم و قرار گرفتن سعید ابراهیمی در جایگاه پنجم همین وزن در عین ناآمادگی از نکات جالب توجه دیگر این مسابقات بود.

https://siasatrooz.ir/vdcbzsb0.rhbw0piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی

کجایند پوریای ولی و تختی ها؟
رئوف
فولادوند 1 بر صفر جلو بوده وقت تموم میشه کشتی و ول میکنه یهو 5 ثانیه وقت برمیگرده تو همین فاصله دژم خوی زیر گیری میکنه !!! مربی فولادوند اعتراض میکنه ولی مربی دژم خوی با سیاست اعتراضو به دعوا میکشونه که فیلم و باز بینی نکنن همین جوری میشه که مدال طلا رو به گردن کسی که اصلا حقش نبود میندازن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رامین
راست گویی
سهراب
جای تاسف داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوادپناهنده
برای اولین بارمطالعه کردم درکل باتوجه به ضعف زیادنشریات به نظر خوب میاید