میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲
 
 
رسانه‌ها هوشمندانه‌تر عمل کنند
در این روزها که رهبر حکیم انقلاب، جهاد تبیین را وظیفه مهمی برای فعالان فرهنگی دانستند...
در این روزها که رهبر حکیم انقلاب، جهاد تبیین را وظیفه مهمی برای فعالان فرهنگی دانستند، ۲۱ دی ماه، سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر که به عنوان سالروز تاسیس بسیج رسانه نامگذاری شده است، نماد و الگوی شاخص برای اصحاب رسانه است که با هدف روایت حقیقت، بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی و روشنگری، در جبهه جنگ نرم به جهاد تبیین بپردازند.
در این برهه حساس ضروری است اصحاب رسانه با عزم و اراده دینی و انقلابی برای حفظ و تقویت غیرت دینی مردم جامعه، منافع و آرمان‌های اصیل انقلاب در جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن علیه نظام اسلامی در سنگر فکر و اندیشه نگذارند مرزهای فکری جامعه جولانگاه جاعلان روایت‌ها شود.
ما در عصر جنگ روایت‌ها به سر می‌بریم و دشمن با ابزارهای پیچیده و متنوع رسانه‌ای به جعل روایت‌ها می‌پردازد تا به جبهه انقلاب ضربه بزند. به فرموده رهبر معظم انقلاب موثرترین سلاح بین‌المللی علیه دشمنان و مخالفین سلاح تبلیغات و سلاح ارتباطات رسانه‌ای است؛ لذا به اهتزاز نگه‌داشتن پرچم ارزش‌های دینی و انقلابی در مصاف با جنگ نرم استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی چیزی جز تلاش جهادی رسانه‌ای برای خنثی‌سازی اهداف جبهه شیاطین برای آن متصور نیست.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و اصحاب رسانه و قدردانی از همت انقلابی همه فعالان رسانه‌ای که در عرصه‌های مختلف برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها امام و شهدا، افزایش سطح معرفتی و بصیرتی مردم انقلابی و همچنین ایجاد فضای مطالبه‌گری از مسئولان در تلاش هستند، تاکید می‌کنم سرمایه اصلی هر رسانه‌ای اعتماد عمومی است که این به واسطه اعتنا به باورها و اعتقادات دینی مردم جامعه با حفظ کرامت، صداقت و خلوص در بیان و نیز شرافت و عزت نظام اسلامی به دست می‌آید.
امیدوارم رسانه‌ها برای تقویت غیرت دینی و اعتماد عمومی جامعه، هوشمندانه‌تر از گذشته در زمینه‌های کار رسانه‌ای و تبلیغاتی به صورت حرفه‌ای و قوی ظاهر شوند و عمل کنند و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب موتور محرک کشور باشند.

نویسنده: سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع)
کد مطلب: 121244
 
Share/Save/Bookmark