میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱
 
 
واکنش فرزند شهید همت به اهانت میرحسین موسوی به سردار همدانی
واکنش فرزند شهید همت به اهانت میرحسین موسوی به سردار همدانی
 
محمدمهدی همت با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، به اهانت میرحسین موسوی به شهدای مدافع حرم به‌ویژه سردار شهید حسین همدانی واکنش نشان داد.
«محمدمهدی همت» فرزند سردار شهید محمدابراهیم همت فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) در دوران دفاع مقدس، با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی در واکنش به اهانت میرحسین موسوی به مقام والای مدافعان حرم اهل‌بیت(ع) به‌ویژه سردارِ شهید حسین همدانی، نوشت: در زندگی هر کسی لحظاتی هست که چون سیلی او را به خود می‌آورد و خوش به حال کسانی که آن لحظه‌ها را درک کرده‌اند؛ من هم در زندگی‌ام از این لحظات داشتم که مسیر زندگی‌ام را تغییر دادند.
سال‌های دور که نوجوان بودم و به‌اقتضای سنّی تند، با حاج حسین مشغول کل‌کل بودم سر مسائل جاری کشور که اغلب حرفهایم بر اساس شنیده‌ها بود نه چون امروز بر اساس دیده‌ها و تحقیقات، از نامردی‌ها هم دل پری داشتم، پرسیدم: "عمو، می‌دونی برنده‌های انقلاب چه‌کسانی بودند؟"، می‌خواستم هرچه او گفت بگویم "آنهایی که به قدرت و ثروت رسیدند و از خون امثال پدر من بالا رفتند و به ریش ما خندیدند و ملت را هم به جان ماها که سهمی جز یتیمی نداشتیم انداختند".
سؤالم را خیلی تند پرسیدم و حاج حسین به‌آرامی و با آن صدای مهربان و نجیبش جواب داد: "شهدا عمو، شهدا برندگان واقعی بودند."، جوابی نداشتم، کلامش از نور بود و عجیب من را به خودم آورد.
عموی عزیزم، هر روز بهتر می‌فهمم برندگان واقعی شما بودید، شما پیروز شدید، شما رسیدید و امثال من ماندیم که نگران عاقبت ایمانمان باشیم. ممنونم عموجان که بیدارم کردی، مواظب دینم باش و دعا کن عاقبت من هم شهادت باشد نه چون میرحسین‌های موسوی و سایر چپ‌کرده‌ها.
کد مطلب: 123487
 
Share/Save/Bookmark