میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۲۱
 
 
مربی وزنه برداری در اردوی تیم ملی والیبال!
مرحله نخست اردوی تیم ملی والیبال در حالی پیگیری می‎شود که یک مربی وزنه‌برداری در کنار خولیو ولاسکو تمرینات آماده‎سازی اردونشینان را زیر نظر دارد.
به گزارش مهر، داود ملکی مدرس جهانی فدراسیون وزنه برداری است که به عنوان مشاور وزنه برداری در کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان برای این مرحله از اردوی آماده‎سازی قرارگرفته است. وی بنا به درخواست سرمربی تیم ملی والیبال و به عنوان مشاور و مربی وزنه بردار به کادر فنی این تیم اضافه شده است تا با آموزش کار تخصصی و اصولی وزنه زدن از آسیب دیدگی بازیکنان پیشگیری کند. حضور این مربی وزنه بردار در کادر فنی تیم ملی به صورت مقطعی است.
محمد ترکاشوند، رضا ابراهیمی و پرویز کاظمی مربیان لیگ برتری کشورمان هستند که در این مرحله از اردوی تیم ملی والیبال خولیو ولاسکو را در امر هدایت بازیکنان همیاری می‎کنند. این مربیان عصر امروز یکشنبه در غیاب ولاسکو به طور مستقیم تمرینات اردونشینان را زیر نظر خواهند داشت. ولاسکو امروز برای تماشای دیدار تیم‌های کاله و سایپا به آمل سفر می‌کند.
مرحله نخست اردوی تیم ملی والیبال با حضور 14 بازیکن از هشت تیم دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از روز گذشته در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز شده است. صابر نریمان نژاد، ساسان دژآرا، احسن الله شیرکوند، مجتبی میرزا‌جانپور، وحید والی، روح‌الله کولیوند، رضا خداپرست، خسرو فرهادی، حمیدرضا سوسن آبادی، آرمین تشکری، فرهاد قائمی، میکائیل تاجر، علیرضا مباشری و شهرام محمودی دعوت شدگان به این اردو هستند.
کد مطلب: 62961
 
Share/Save/Bookmark