میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴
 
 
پا توی کفش ننجون
تقی زاده، معاون استاندار تهران: در یکی از روزها که آلاینده‌های هوا در حد ۹۰ بود متوجه شدیم شاخص آلودگی در پاکدشت به طور ناگهانی به ۱۹۰ رسیده

تقی زاده، معاون استاندار تهران: در یکی از روزها که آلاینده‌های هوا در حد ۹۰ بود متوجه شدیم شاخص آلودگی در پاکدشت به طور ناگهانی به ۱۹۰ رسیده و وارد شرایط بنفش شده‌ایم. از حوزه محیط زیست خواستیم که مسئله را بررسی کنند و پس از بررسی متوجه شدند که یک جگرکی سیار در نزدیکی ایستگاه مستقر شده و دود آن هم مستقیم به ایستگاه سنجش وارد می‌شود و این موضوع سبب افزایش چشمگیر شاخص در آن منطقه شده است و بعد از آن که جگرکی را از این محل دور کردیم شاهد افت شاخص آلودگی بودیم...
آقا قبول نیست. ما دیگر چه طنزی بنویسیم که ملت را از این بیشتر بخنداند؟ چرا آقای استاندار جلوی معاونش را نمی گیرد؟ خوب است ما هم پا توی کفش معاونت استانداری بکنیم و خدای ناکرده - زبانم لال و رویم به دیوار – چهارتا قدم برای رفاه مردم برداریم؟
اصلا فکر کنید شما به هر سفارتخانه ای می روید می گویند واجد شرایط دفتر ویزا نیستید.گواهی سرطان خون و سه جنسی و چهارجنسی بودن را هم ارائه می دهید باز محل نمی گذارند. به جان مادرتان قسم می خورید که جانتان در خطر است باز اعتنا نمی کنند. ادعا می کنید که اطلاعات مهمی دارید که برای ناسا میلیاردها دلار می ارزد باز هم ویزا عین خیالشان نیست. حالا امتحان کنید و این خبر را برای مسئول سفارتخانه بخوانید و بگویید در شهری زندگی می کنید که یک جگرکی سیار – با دوکیلو ذغال چوب پرتغال – شاخص های آلودگی پایتخت مملکت را صد واحد افزایش می دهد.
معلوم است که فوری از جا می پرند و دست می کنند توی کشوی میز و یک ویزای تر و تازه می کشند بیرون و اسمتان را می نویسند روی آن و دو تا هم می زنند روی شانه های شما و می گویند: یاور همیشه مومن تو برو سفر سلامت!
به جان ننجون اگر شوخی کنیم. بروید امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتید خودم با یک پرواز اختصاصی می فرستمتان به کانادا که چند ساعت بعد می توانید در بالکن شیک منزل برادر خاوری بنشینید و جوج و نوشابه بزنید.
تکمله:
بچه ها تقی زاده حرف های بدی می زند بیایید سعی کنیم مثل تقی زاده نباشیم.

کد مطلب: 112688
 
Share/Save/Bookmark