میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶
 
 
توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکون
توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکون
 
توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکوندیگنیتی پرایم به عنوان نخستین SUV مونتاژی دارای 5 ستاره کیفی، با خدمات پس از فروش خاص گروه بهمن، یکی از برترین انتخاب‌های بازار در سال جاری بوده است؛ در ادامه و پس از عرضه موفق مدل پرایم شرکت بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ با موتور پر قدرت2 لیتر توربوشارژ با توان خروجی 230 اسب بخار را به بازار معرفی کرد.
دیگنیتی پرایم به عنوان نخستین SUV مونتاژی دارای ۵ ستاره کیفی، با خدمات پس از فروش خاص گروه بهمن، یکی از برترین انتخاب‌های بازار در سال جاری بوده است؛ در ادامه و پس از عرضه موفق مدل پرایم شرکت بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ با موتور پر قدرت۲ لیتر توربوشارژ با توان خروجی ۲۳۰ اسب بخار را به بازار معرفی کرد.
حال پس از معرفی دو مدل مذکور، شرکت بهمن موتور با تجربه موفق تولید این برند، تصمیم به عرضه مدل سوم از این برند با نام “دیگنیتی دریم ” گرفته است.
به گفته اسماعیل نوروزی عضو هیات مدیره شرکت بهمن موتور، “دیگنیتی دریم” یک خودری دو دیفرانسیل ۷ نفره با ابعادی بزرگ تر از مدل های قبلی است که مجهز به سطح بالاتری ازامکانات رفاهی و ایمنی از جمله سیستم های پیشرفته همیار راننده یا ADAS ( Advanced driver-assistance systems )می باشد. مراحل اخذ استانداردهای این محصول در حال انجام است و طبق برنامه خودرو در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ به بازار عرضه خواهد شد.
عضو هیات مدیره شرکت بهمن موتور عرضه دیگنیتی دریم در مرحله نخست به صورت واردات خودروی کامل (CBU) و در صورت استقبال از این محصول در فاز بعد، تولید در کارخانه بهمن موتور را عنوان کرد.
نوروزی افزود: به جز دیگنیتی دریم که در چین به نام (IX7) شناخته می شود، دو محصول دیگر از شرکت سوکون در حال برنامه ریزی است که به صورت سی بی یو عرضه خواهد شد. محصول اول یک هیبرید پیشرفته (Plug-in Hybrid) است که اخیرا در کشور چین معرفی و عرضه عمومی شده است و محصول دیگر یک خودروی برقی با تکنولوژی Range Extended با نام SERES- S5 می باشد که دربازار چین با یکی از برند هایHuawei عرضه می شود.

عضو هیات مدیره بهمن موتور با انتقاد از برخی شرکت های داخلی غیر مطرح در صنعت خودرو عنوان داشت: مشاهده می شود که این گونه شرکت ها با واردات چند نمونه به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت های واسطه و انتشار مطالب در فضای مجازی در این خصوص باعث تشویش اذهان عمومی می شوند.

نوروزی در خصوص مطالب نادرستی که در مورد خوردروی IX7 در سال جاری در فضای مجازی خبر رسانی شده است، گفت: به جهت اهمیت موضوع برای شرکت بهمن موتور، به طور مجدد در آذر ماه سال جاری طی مکاتبه ای با وزارت صمت اعتراض این شرکت اعلام و به جهت شفاف سازی کامل، موضوع بیانیه رسمی شرکت دانگ فنگ سوکون در خصوص همکاری انحصاری در بازار ایران با شرکت بهمن موتور(مستقیم یا غیر مستقیم) ارائه شد.
کد مطلب: 125451
 
Share/Save/Bookmark