میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷
 
 
چهل سال بعد در همین هفته
گشایش اقتصادی از شنبه آغاز می شود ...

گشایش اقتصادی از شنبه آغاز می شود
انوشه روحانی روز شنبه را آغاز پروژه گشایش اقتصادی اعلام کرد و از تمامی مردم خواست خودشان را برای این گشایش آماده کنند.
رییس جمهور با انتقاد از بی صبری برخی از آحاد مردم، اعلام کرد: تمام وعده های پدربزرگم صبح شنبه به مرحله عمل درخواهد آمد و پوزه منافقان کورددل و دشمنان ایران به خاک مالیده خواهد شد. وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که پرسیده بود در کدام "شنبه" این گشایش صورت می گیرد، سکوت کرد.
من رییس جمهور بشو نیستم
املاکی که در اختیار خاندان حداد عادل است جزو اموال بنیاد است و قطعا آنها را بازپس خواهیم گرفت. به گزارش خبرگزاری ایران، یاشار فتاح که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام این مطلب و همچنین انتقاد از تساهل و تسامح دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان اقتصادی اعلام کرد: فقط یک فقره مدرسه در منطقه فرشته تهران در اختیار این خانواده است که اجاره ماهانه اش در حال حاضر سیصدهزار میلیارد تومان است اما فقط دو هزارتومان اجاره می پردازند.
یاشار فتاح در پاسخ این پرسش که قرار است در انتخابات آینده ریاست جمهوری نامزد شود، تصریح کرد: برو بینم بابا!
وی افزود: خانه شخصی رییس جمهور اسبق هم مال ماست که ایشان در حیاط آن ملک هم اقدام به کاشت غیرمجاز تربچه نقلی کرده اند که آن تربچه ها هم مال ماست و به زودی از حلقومش بیرون می کشیم. وی با رد مجدد شایعه ریاست جمهوری خود اعلام کرد: رییس جمهور شدن همچین هم آش دهن سوزی نیست و آدم بعد از پایان دوران ریاست جمهوری آلاخون والاخون می‌شود. یاشار فتاح خاطرنشان کرد: خلاصه اینکه ما زیر بار زور هیچکس نمی رویم مگر اینکه زورش واقعا پرزور باشد. وی در همین راستا افزود: یکی از نهادها که زورش زیاد است ما را در املاک خودمان راه نمی دهد اما به همین زودی ها کاری می کنیم که مسئولانش اسم نهاد خودشان را هم فراموش کنند و املاک ما را بالا بیاورند.
وی در پایان تاکید کرد: من رییس جمهوربشو نیستم لطفا اصرار نکنید وگرنه مجبورم در تصمیمم تجدید نظر کنم.
موج سیصدم مافیا وحشتناکتر است
موج سیصدم مافیا چندبرابر موج دویست و نود و نهم آن هولناکتر است و باید برای مقابله با آن تدابیری اندیشید. به گزارش خبرگزاری ها، مینو محرز – دبیرکل سازمان بررسی امواج کرونا در ایران با اعلام این مطلب افزود: ما همچنان به دنبال کشف موج های جدید کرونا هستیم و تا آخرش به این مسیر ادامه خواهیم داد. وی از موج دویست و هشتادم کرونا به عنوان وحشتناک ترین موج کرونا یاد کرد و افزود: البته موج هفتاد و چهارم هم حرف های زیادی برای گفتن داشت اما این موج یک موج دیگری بود. وی در پایان تصریح کرد: همه امواج قابل توجه هستند و وحشتناکی یک موج خاص چیزی از ارزش امواج دیگر کم نمی کند.
گفتنی است مینومحرز هم اکنون در یکی از مراکز نگهداری سالمندان به سر می برد و آخرین تست کرونای ایشان همچنان منفی است.

کد مطلب: 114851
 
Share/Save/Bookmark