دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
کد مطلب : 114271

چهل سال بعد در چنین روزی دلار سقوط می کند

عبدالاشکان همتی – رییس کل بانک مرکزی – با تایید دلار دویست میلیاردتومانی به خبرنگاران گفت:...

عبدالاشکان همتی – رییس کل بانک مرکزی – با تایید دلار دویست میلیاردتومانی به خبرنگاران گفت: این نرخ لااقل بیست میلیارد تومان حباب دارد و به زودی این حباب را می ترکانیم.
بر اساس این گزارش دکتر عبدالاشکان همتی در حالی که می خندید، افزود: دشمن می خواهد اقتصاد ما را با دلار دویست میلیاردتومانی از پا در بیاورد ولی ملت غیور ما فریب این چیزها را نمی خورد و به مسئولان خدوم خود اعتماد دارد.
وی افزود: دو خبر دارم که یکی خوب و دیگری بد است اول کدامش را بگویم؟
همتی در جواب خبرنگاران که خواسته بودند اول خبر خوب را بگوید، گفت: خبر خوب این است که به زودی شانزده صفر دیگر از پول ملی را حذف می کنیم. خبر بد هم این است که آمریکای جهانخوار آخرین کارمند بانک مرکزی را هم تحریم کرده است. وی در حالی که قهقهه می‌زد، خاطرنشان کرد: از امسال عکس پدربزرگ عزیزم – عبدالناصرخان همتی – روی اسکناس‌های یکصد میلیارد تومانی منتشر خواهد شد که این امر ربطی به پارتی بازی ندارد و به خدمات درخشان ایشان در چهل سال گذشته مربوط می‌شود.
رومانی باید پاسخگو باشد
با گذشت چهل سال از ماجرای خودکشی منصوری هنوز ابعاد این ماجرا مشخص نیست و بنابراین امکان برپایی دادگاه اکبر طبری وجود ندارد.
به گزارش شفاف نیوز، سپنتا محسنی اژه‌ای – دادستان کل کشور – که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: دولت رومانی هنوز هیچ پاسخ شفافی در این زمینه به ما نداده و طبیعی است که بدون گزارش شفافی از این پرونده نمی‌توانیم دادگاه اکبر طبری را ادامه بدهیم. وی افزود: شنیده‌های ما حاکی از این است که برادر منصوری جایی پشت بوته‌ها قایم شده و منتظر است که ما طبری را اعدام کنیم و بعد خودش را نشان بدهد.
وی در پایان از افکار عمومی و رسانه‌های گروهی خواست تا صبور باشند و عجله نکنند چرا که عجله کار شیطان است.

https://siasatrooz.ir/vdcd5o0ffyt0fx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما