شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۳
کد مطلب : 72833

اعتراض سرپرستان خانوار به حذف یارانه ۲۸ هزار توماني

اعتراض سرپرستان خانوار به حذف یارانه ۲۸ هزار توماني

گروه کثیری از شهروندان با حضور در برابر ستاد هدفمندی نسبت به ارسال پیامک حذف یارانه ۲۸ هزار تومانی اعتراض کردند.
بخشی از دبیرستان البرز در خیابان حافظ که محل ستاد هدفمندی و ستاد اصلاح اطلاعات خانوار و همچنین ستاد استقرار نماینده بانکها و مرکز آمار ایران و نیز نماینده سازمان هدفمندی یارانه‌ها است، ديروز شنبه ۱۹ فروردین با ازدحام جمعیت در اعتراض به پیامک حذف یارانه ۲۸ هزار تومانی مواجه شد.
بنابر مشاهدات خبرنگار فارس در سالن‌های دبیرستان البرز شماره تلفن‌های ستاد هدفمندی یارانه‌ها ۶۶۴۶۷۴۵۶ و فاکس ۶۶۴۶۷۰۰۸ اعلام شده و همچنین شماره تلفن گویای مرکز آمار ایران به شماره ۸۵۸۷ بر روی در و دیوار نصب شده است.
در مورد کسانی که سرپرست خانوار فوت کرده با ارائه شماره ملی مادر به عنوان سرپرست جدید اطلاعات خانوار توسط نماینده مرکز آمار اصلاح می‌شود.
همچنین در تابلوی دیگری نوشته شده:" توجه: شهروندان محترمی که برایشان پیامک ارسال شده است در صورت اعتراض، به سایت وزارت رفاه به نشانی www.refahi.ir مراجعه و گزینه انصراف - سپس گزینه عدم تایید - از کل یارانه‌ها - یا عدم تایید از نیمی از یارانه‌ها و گزینه بعدی عدم تایید - مابه‌التفاوت یارانه‌ها سپس گزینه تایید - پس از دریافت کد ۵ رقمی رهگیری وارد نموده سپس تایید می‌نماید - عدم انصراف شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید."
همچنین بر تابلوهای دیگری اعلام شده مدارک مورد نیاز برای طلاق شامل کپی صفحه ۳ تا ۷ سند طلاق، کپی صبحه اول و دوم شناسنامه، کپی کارت ملی پشت و رو به همراه داشتن اصل مدارک الزامی است.
در اطلاعیه دیگری مدارک ازدواج (خانوار جدید) آمده است: کپی صفحه یک تا ۴ اول سند ازدواج، کپی صفحه اول و دوم شناسنامه + کپی کارت ملی پشت و رو به همراه داشتن اصل مدارک الزامی است.
بنابر مشاهدات‌ بیش از ۲۰۰ نفر از مردم در محل این ستاد واقع در دبیرستان البرز حضور داشتند که در صف‌های پیچ در پیچ سالن‌ها و اتاق‌ها انتظار پاسخگویی از مسئولان سازمان هدفمندی یارانه‌ها و مرکز آمار ایران و نمایندگان بانکها را می‌کشیدند. اکثر آنها بازنشستگانی بودند که پس از دریافت پیامک تمکن مالی یارانه ۲۸ هزار تومان مابه‌التفاوت مرحله دوم حذف شده ولی یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان همچنان دریافت داشته‌اند.
شهروند دیگری که خود را راننده تاکسی معرفی می‌کند گفت: پیامک برای من آمده بود اما بعد از آن یارانه ۲۸ هزار تومان قطع شده با وجود اینکه وارد سایت نشدم.
این فرد در پاسخ به چگونگی وضعیت معیشتی خود گفت: هنوز مستاجرم و یک فرزند دارم و راننده تاکسی هستم اما یارانه ۲۸ هزار تومانی قطع شده در حالی که یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی را واریز کرده‌اند و مسئولان به من گفته‌اند در صف طولانی بایستم تا نوبتم شد بعدا پاسخ بگویند.
در این میان یکی از کارمندان ستاد هدفمندی یارانه‌ها با صدای بلند اعلام می‌کرد این اتاق مربوط به ۲۸ هزار تومان نیست فقط در مورد طلاق، اعتیاد، قتل و دیگر مشکلات خانوار است.
مرد دیگری گفت: برایم پیامک آمده و با وجود اینکه کاری نکردم و وارد سایت نشده و یا پیامک انصراف نداده‌ام، اما ۲۸ هزار تومان قطع شده واقعا موبایلم از آن موقع خاموش شده است، اما یارانه مرحله دوم برایم قطع شده است.
برخی از مردم از سخنان مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها در صداوسیما انتقاد داشته و می‌گفتند گرچه اعلام شده یارانه افراد متمکن و بصورت اختیاری و با تقاضای فرد حذف می‌شود اما مگر ما بازنشستگان و مردم عادی چه تمکن مالی داریم که بدون وارد شدن به سایت اعلام شده و بدون ارسال پیامک یارانه‌های ۲۸ هزار تومان قطع شده است.
فرد میانسال دیگری که خود را رضا کامرانی معرفی کرد گفت: بازنشسته آموزش و پرورش هستم و ۴ فرزند دارم پیامک تمکن مالی را دریافت کردم اما روز پنجشنبه هر چه تلاش کردم وارد سایت رفاهی شده و عدم انصراف را اعلام کنم اما یارانه ۲۸ هزار تومان برایم واریز نشد.
وی گفت: فقط یک خودرو و یک حقوق بازنشستگی و مقداری سهام دارم تاکنون هیچ یک از مسئولان جوابگو نبودند. به فرمانداری شهرری مراجعه کردم گفتند از طریق کافی‌نت اقدام کنم کافی‌نت‌ها هم چون در مورد یارانه حساس هستند جرات وارد شدن به سایت ندارند. مجبور شدم از کار و زندگی جدا شده و به دبیرستان البرز مراجعه کنم.
کامرانی گفت: ظاهرا کسانی که کد معاملاتی سهام دارند به عنوان متمکن تلقی شده و یارانه مرحله دوم آنها حذف شده است. در حالی که هر کس که سهام دارد لزوما متمکن نیست.
وی گفت: من خودم بازنشسته آموزش و پرورش هستم بعضی از همکارانم دو باب منزل دارند و زن و مرد نیز بازنشسته و فعال هستند اما برای آنها یارانه ۲۸ هزار تومانی واریز شده برای برخی دیگر مانند من واریز نشده است. در این بین کسی پاسخگو نیست.
این بازنشسته گفت: بسیاری از مردم سواد درست و حسابی ندارند و اگر وارد سایت شوند نمی‌دانند چه کار کنند.
وی گفت: برای مادرم نیز پیامک ارسال شده اما خدا را شکر ۲۸ هزار تومان واریز شده است. گرچه قابل برداشت نیست.
کامرانی گفت: از ۳ روز قبل دنبال یارانه حذف شده هستم و از کار مانده‌ام اما کسی پاسخگو نیست.
مرد دیگری گفت من کجا سرمایه‌دار هستم که یارانه برای من قطع شده است.
مرد دیگری که میانسال بود گفت: برای من پیامک ارسال شده و من نیز بازنشسته ارتش و هنوز مستاجر هستم اما ۲۸ هزار تومان قطع شده ولی هنوز یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان واریز می‌شود.
این بازنشسته گفت: من از افراد قدیمی هستم و وارد سایت نشده‌ام اصلا اهل سایت نیستم فقط به بانک پاسارگاد مراجعه کردم و موجودی حسابم را نگاه کردم یارانه ۲۸ هزار تومان واریز نشده بود و برای دریافت پاسخ به دبیرستان البرز مراجعه کردم.
مرد میانسال دیگری که از اعلام نام خود خودداری می‌کرد خود را بازنشسته اعلام کرد و گفت: یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی را دریافت کرده اما یارانه ۲۸ هزار تومانی به حسابش واریز نشده و گرچه پیامک تمکن مالی دریافت کرده بود اما هیچ کاری نکرده.
وی گفت: من یک منزل مسکونی دارم که بعد از ۳۰ سال خدمت در آن زندگی می‌کنم ۴ فرزند دارم اما متمکن نیستم با این وجود یارانه ۲۸ هزار تومانی از من دریغ شده است.
یک آقای دیگری سپیدموی خود را بازنشسته اعلام کرد و گفت: پیامک تمکن مالی را دریافت کردم کاری انجام ندادم اما نمی‌دانم چرا یارانه ۲۸ هزار تومانی به حساب من واریز نشده است. نام دبیرستان البرز را از سازمان هدفمندی یارانه‌ها در خیابان فلسطین شنیدم و مرا به اینجا راهنمایی کردند.
مراجعه مردم به دبیرستان البرز و عدم دریافت پاسخ قطعی در مورد یارانه ۲۸ هزار تومانی مرحله دوم باعث اعتراض آنها شده است.
مردم مدارک مورد نیاز را ارائه می ‌کنند، ولی گفته می‌شود جواب قطعی را بعدا به اطلاع آنها خواهند رساند.

https://siasatrooz.ir/vdcc14qm.2bqi18laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مدسوی
موافق انصراف نیستم وبایددولت یارانه رابدهد
ا . ج
ازاين هم وطن ها سوال شود ماهيانه مبلغ 455000 ريال چه مشكلي را حل ميكند كه اين داد و فرياد را براه مي اندازند اگر بررسي منصفانه انجام شود روزانه 500000 ريال هزينه هاي زندگي هرروزشان است اما متاسفانه پيرزن و مرداتي و بي سرپرستاني هستند كه نان و جا براي خوابيدن ندارند اين جنك خود خواهي ، تنبلي مفت خوري است راه علاج كنترول تورم و كم كردن نقدينگي در جامعه ميباشدد
اكبر
بنده يک معلم هستم و اصلا هيچ پيامی برایم برای انصراف يا عدم انصراف نيامده بود ولی ظاهرا یک نفر با داشتن مشخصات بنده که همه ادارات و همکاران دسترسی دارنداقدام به بر کردن اين فرم نموده و حالا برايم کد آمده می خواهم ببینم تکليف چیست و از آنجايی که اين سيستم امنيت قابل اعتمادی ندارد چه بايد کرد چون دسترسی به کد ملی و شماره حساب و شماره شناسنامه افراد کارمندان مثل آب خوردن است
جلیل دهقانی
من جانباز هستیم فقط حقوق جانبازی هرماه 400 تومان چرایارانه من قطع شده است من گرفتارم
فرزانه فقیهی
باسلام .باتوجه به اینکه سرپرست خانوارم ولی نمیدانم چرا یارانه 28000هزارتومانی به من تعلق نگرفته است در صورتی که پیامکی هم دریافت نکرده ام وعدم انصرافم را هم اعلام داشته ام.حال باید به کجا مراجعه کنم تا حقم ضائع نگردد.با تشکر
اژدرپور
دولت يانبايد يارانه بازي را شروع مي كرد حالا كه شروع كرده بايد پادي حرفش باشد وتاريال اخر به همه مردم يترانه رابده اگر ندهد اين عين ظلم است
سیدمحمدحبیب نژادشیاده
باسلام من جانباز۲۵ درصدم وتنهاباحقوق جانبازی امرارمعاش میکنم بادوتادختردانشجو نه ماشین دارم ونه مغازه ؛شماروبه علی این بودعدالت شماآقای احمدی نژاد شماجواب خداوخون شهداروچی میدید ؛ازآمل
ه.م
ما يك خانواده 3 نفري هستيم با حقوق 500 هزار تومان كه ماهي 600هزار تومان قسط داريم حالا شما بگيد با اين حقوق و اين گراني و فرزند كوچك من چه كنم. چرا دم از ولايت علي ميزنيد در صورتي كه هيچ مساواتي وجود ندارد ايا ادمهايي مثل من بايد برن بميرن.حقوقه يك ماه جون كندنه من پوله يه شلوار اقا زاده هاست ولي امثال من يا از گرسنگي ميميرن يا از افسردگي خودكشي ميكنن شماهايي كه دم از عدل و عدالت ميزنيد راهي پيشه پايه ما بذاريد.
هادی ملازاده
با سلام
لیسانس بیکار هستم که با مدرک لیسانس برای این و ان پادویی می کنم زن و بچه دارم نه خونه دارم نه ماشین هیچ جایی هم سندی پولی ندارم اومدن یارانه منو نریختن بعد هم مدیر شان میگه کار کارشناسی شده است اگه کارشناسی شده پس چرا بجایی اینکه به امثال من کمک کنید از ما می گیرید میدین به پولدارا بعد دم از عدالت می زنین دولت عدالت گستر
کاملا این عدالت و میشه لمس کرد
محمد صادق قربانی
یارانه 28هزار تومانی بنده قطع شده
عباس جباری فرزامی
این است مگرثروتمندتوی این کشورزندگی نمیکندمگرمسئولین ازحقوقهای کلانشان میگذرندوانصراف میدهندکه مافقیرفقراازحقمان بگذریم مگربیت المال مال همه نیست چرایک نفرازمسئولین سه هزارمیلیاردتومان دزدی میگندولی راحت ازمملکت خارج ودرخارج راحت زندگی میکندولی متاسفانه نمدانم فردای قیامت جلوشهدامیتوانندجواب دهندمگرخداراخوش میاید حق مردم راقطع کنند
مخارج انقدر بالاست که یارانه 28 هزارتومانی اثر خود را از دست داده است. با این گرانی ها 100 هزارتومان یارانه هم کم است.
احمدبه آذین
سلام من یک سرمایه دارهم نیستم نمی دانم چرا یارانه 28هزارتومانی به حساب من واریزنشده است
عابدی
من بازنشسته هستم و فاقد درامدبجز حقوقم نه به من پیامکی امده ولی یارانه 28 هزارتومان برایم واریز نمیشود .ایا گوش شنوایمسئولی است که اشکال رابرطرف کند.؟
عابدی
من که خبر را مطالعه کردم فکر کردم خبر روز است در صورتی که خبر قدیمی است و باید از سایت روزنامه حذف شود @ ایا مگر یارانه ها بجز 45هزارو 500تومان پرداخت میشود؟
ناشناس
تمامی اجناس سه برابر شده خجالت نمیشید یارانه 8 میلیون را میخواهید قطع کنید شما فقط طرفدا ر تنبل ها هستید.
جلال
سلام ، توصيه ميشه عدالت رو ديگه توسعه نديد چون اينقدر توسعه داده شده كه پاره شده و هيچي به هيچ كس شده واينطوريه كه يارانه خيلي قابل داره 28هزارتوماني يه عده اي حذف ميشه .
آخه طبق چه معیاری یک بازنشسته که همان حقوق بازنشستگی رو می گیره جزو متمکنین حساب می شه یعنی ثروتمندتر از بازنشسته توی این مملکت وجود نداره؟
اندی
یارانه یارانه یارانه.......و..گرانــــــــــــــــــــی
ابراهیم
سلام
واقعا عدالت در ذهن آقایان اینطوریه
ابراهیم
سلام
واقعا عدالت در ذهن آقایان اینطوریه
مجتبی
خدا پدر احمدی نزاد رو بیامورزه حداقل عدالتش بهتر بود امیدواریم دوره بعد بیاد
علی
این همه نشستن تو سازمان برنامه بودجه یکی به فکر زیر خط فقر نبود سبد کالا رو هم دادن به دولتی ها خودشون و ...
نگار
دم احمدی نژاد گرم که به همه یارانه رو داد چون حق مردم بود نه اینکه بخواد زوری مردم رو مجبور به حذف کنه
برو بابا
کارمندی که بعد سی سال تازه به نوایی رسیده ..پس اندازش به اندازه پول مکه و جهیزیه بچه هاش نیست باید حذف بشه چون ماهی 2 تومن درامد داره؟ قسط خونه و وام دانشگاه ازاد رو شما می پردازید؟!!!
محمدرحیمی
من هم یارانه 28 هزاتومنم رونگرفتم مستاجم با2 تابچه ولی این حق ماست
زهرا
سلام من یک فرزنددارم که حزانتش بامن است ولی برای مرحله دوم یارانه ها پدرش اوراثبت نام کرده چطورمیتوانم به ثبت نام خود دربیاورم؟
زهرا
سلام من یک فرزنددارم که حزانتش بامن است ولی برای مرحله دوم یارانه ها پدرش اوراثبت نام کرده چطورمیتوانم به ثبت نام خود دربیاورم؟
سيد حيدر حسيني
من هم مستاجر هستم وهم داراي يك فرزند دختر شش ساله ميباشم و هم تحصيل كرده و هم بيكار نيز ميباشم زندگي را با بدبختي سپرده ميكنيم نه سبد كالا بهم تعلق گرفته نه يارانه 28هزار توماني به نظر بايد حق ما اين باشد
نرگس بدبخت
یارانه پسر مرا به دلیل اینکه چند بار خارج رفته(از طرف شرکت و با خرج شرکت ،مدارک آن موجود است)قطع کرده اند این دلیل خیلی موجه و عاقلانه است .!!!!و به خداوندی خدا قسم از هم اکنون از شرکت بیرون آمده و بیکار است .
من سرپرست سه فرزندم هستم و نان اور آیا با این اوصاف انصاف است ؟؟؟دو دختر دم بخت هم دارم خدایا به تو واگذار کردم
معصومه عباس زاده
سلام شوهرم كارمندبازنشسته آموزش وپرورش بودودر26 اسفند92 فوت نمود اكنون بامراجعه به پليس +10 اعلام كردند هيچ اطلاعاتي از شما نيست وحذف شده ايد با توجه به خانه دار بودن من بايد به كجا مراجعه كنم
پوران شاهمرادی پور
باسلام مدت یازده سال است که شوهرم فوت کرده و یک فرزند دختر دارم موقع ثبت نام یارانه سیستم اسم دونفر ما را قبول نکرد و نوشت با لیست مطابقت نمی کند و هر ماه فقط یارانه 45 هزار تومانی خودم بحساب می رود در صورتیکه واجد شرایط هم می باشیم لطفا رسیدگی کنید که یارانه دختزم وصل شود
صادق کامگار
سلام
یارانه یکی از اقوام ما دو سه ماهی هست قطع شده آیا تا به حال یارانه کسی رو قطع کرده اند یا ممکنه ثبت نامش درست انجام نشده باشه؟
لطفا زود کمک کنید بنده خدا خیلی به دریافت یارانه نیازمنده.
تکلیف کسانی ک از سبد غذایی محروم شدن چیه؟؟؟؟؟
حسن
باسلام ما چندین زوج جوانیم که در زمان هدفمندی مرحله دوم اقدام به تفکیک یارانه های خود کردیم اما متاسفانه پلیس +10به ماگفت می توانید در قالب خانوار جدید ثبت نام کنید ولی درسایت رفاهی به هیچ وجه امکانی برای ثبت نام ما وجود نداشت حتی تلاش نمودیم در قالب خانوار قبلی ثبت نام کنیم که باز هم بی بتیجه بود. از فروردین تا به حال هم به فرمانداری مراجه کردیم هم پلیس +10 بازهم بی نتیجه ماند !!!!!!!!!! لطفا پیگیر مشکل ما باشید مابه حق خود نیاز داریم
محمد
با سلام .تو را به خدا به مردم اطلاع رسانی کنید مرد باید پس از اینکه یارانه ها به حسابش ریخته میشود یارانه زن را جدا و به حسابش بریزد وگرنه محکوم میشود .همانند پدر من که چون درچند سال زندگی مشترک یارانه همسر دوم خود را دستی به ایشان میدادند و پس از طلاق و طرح شکایت زن بدلیل مدرک نداشتن فقط برای یک میلیون ششصد هزار تومان یارانه متاسفانه الان در زندان بیرجند (خراسان جنوبی) هستند .
دیواری کوتاهتر از دیوار حقوق بگیران پیدا نمیشه چون درآمدشون مشخصه اما مخارجشون نه، 60 تا 70 درصد از حقوقشون صرف مالیات و قسط و اجاره خونه میشه حقوقی که درآمد یک روز خیلی از بازاری ها ویا حتی پول خرد بچه های آنهاست در این شرایط اول یارانه حقوق بگیران باید حذف بشه واقعا جالبه
محمد
سلام
من دو سالى هست كه بى كارم ، نه ماشين دارم و نه خونه و ملكى بنام من هست . چرا يارانه من و خانواده ام را قطع كرده اند ، چرا هيچ محل رسيدگى و پاسخگوئى وجود ندارد ، چرا حذف يارانه ها را با اين سكوت باورنكردنى خبرى و مطبوعاتى انجام ميدهند ، ما اين يارانه نيازمنديم به كجا مراجعه كنيم
مرتضی نبی
من یک صافکار بیکار که غیر از خونه هیچی ندارم ودوتا پسرویک دختر دم بخت دارم چرا یارانم قطع شده
وزیر جان گفته ای
کسانی که در ۱۰ سال گذشته به خارج سفر کرده‌اند از گروه‌هایی هستند که حذف شده‌اند
بیا شهرهای مرزی و ببین لیسانس و فوق لیسانس چون کارگری کردن در این شهرها نیست هرروز از مرز رد میشوند تا چندر غاز درآمد داشته باشند به اینها میگویند شله کش یا بارببر و اینها همون با یارانه 50 تومانی زندگی میکنند حالا چون میروند خارج شدند مرفه و باید یارانه شان قطع شود ؟؟؟؟؟؟ یا تو سواد نداری و یا خودت را به ...... زده ای اگر درست میگوئی برو از اون کسانی که با موبایل روزی چند ده میلیون منفعت میکنند مالیات بگیر بده به اینها . حتما میگوئی شنسائی نمیشوند . این حرف رو نزن اگه دولت بخواد فقط با کنترل پول انتقالی کارتهای بانکی در یک ثانیه میتواند این کار را انجام بدهد اون هم با یک نرم افزار ساده .شما چون زورتان به قویترها نمیرس میخواهید گلوی ضعیفترها را بفشارید
انشالله اخر عمر دولت روحانی باشه
ایرانی
دکتر روحانی کلیدت را پیدا کردم کنار سواحل کیش نبود، داخل دستان یک بچه ای که در کپرهای حاشیه چابهار که پدرش به امید لقمه نانی در صف کارگران سر چهاراه هستش یافتم، اگه واقعا به حق و ناحق اعتقاد دارید من از آن بچه خواهش میکنم خودش پا برهنه کلید شما را برگرداند.
حبیب
باسلام بروید دزدهااز ادارهای کم کنید ولی یارانه ها هرگز
محمد
خاک.تو.سر.هرکی.نظر.میده
اقا زادهای پابرهنه که الان همشون برج ساز هستند بپرسید از کجا اورده اند
اقا زادهای پابرهنه که الان همشون برج ساز هستند بپرسید از کجا اورده اند هر ماه برای گردش به خارج میروند خدایا شاهدی که اینها دین وایمان مارا ازمون گرفتند
عطیه
اون وزیر ....خاک بر سر میگه درامد دارا یارانه نگیرن که عدالت رعایت شه کدوم عدالت لابد اون عدالتی که اون کله گنده ها بتونن بیشتر اختلاسای تیلیاردی بکنن اره خب اگه یه ذره اونایی که با عرق جوین یه ذره پولدار شدن انصراف بودن بودجه ببشتری واسه اختلاس اون اقازاده های مف خور عوضی میمونه
مینو
باز صد رحمت به احمدی نژاد که به همه داد لااقل خاک بر سر این ....
با سلام مگه کارگری در کشورهای همسایه شخص را سرا
یدار میکنم که یارانه پدر من که حدود سی پنج سال در کشورهای همسایه در عراق و کویت کارگری کرده قطع شده
محمد حسين
اقاى روحانى يكمى فكر كن من ده سال پيش رفتم كويت الان هم توى ايران كارگرى كار مى كنم چرا بايد يارانه من قطع شود نه خانه اى نه ماشي نه يه كار درست حسابى كو اون كليد اميدت ترا خدا يه كارى كنيد
آقای روحانی ،بخدا اینا ایکه میرن کویت براکارگری و بدبختی میرفتن برا خوشگذرونی نمیرفتن یارانشونا برگردونید
باسلام.ماه پیش یارانه مارو یک ماه قطع کردن ضمناسبد کالاهم به ما تعلق نگرفته میخوام بدونم برچه اساسی قطع میکنین یاواریز میکنین چون کسایی رومیشناسم که هم سبدهم یارانه نقدی رودریافت میکنن.لطفا باتوجه به اینکه هم بیکارم هم مریض پیگیری کنین .ممنون حبیبی نژاد مشهد
با سلام فکر کنم یارانه کسائیکه حذف شده بر اساس نوع خودرو ئیکه دارند میباشد . جون کسانی هستند از لحاظ درامد ما انگشت کوچک اونا هم نیستیم ولی یارانشون قطع نشده . چون ماشینشون معمولی میباشد .
زهره
جناب حضرت والا کلید به دست اومدن ما فکر کردیم اینبار دیگه قراره همه مشکلا حل بشه نگو اومده همه درارو جلو رو ملت ببنده خودشون بشینن پشت درای بسته و به ریش ماها بخندن و چند وقت یکبارم بیان پز حداکثر رای ملی بودنشونو به رخ همین ملت بکشن هه هه کلاهی سرمون رفته تا کجامون
من
یه زن سرپرست خانوارم و بیکار چرا یارانه ام قطع شده به قول دوستان اینهمه ظلم اونم در سکوت خبری
محمد
واقعا شرم اوره
علی عسکری کوهسار
سلام خسته نباشید.شماره ملی2020071437
زمان دوره دوم هدفمند یارانه ها من بخاطر جداکردن یارانه ام از خانوادم و ثبت نام با همسرم یارانه ام حذف شد..و من ماندم و هزینه های بالای دکتر و آزمایش و سونوگرافی.فرزندم تا چند وقت دیگه دنیا میاد لطفا رسیدگی کنید
عبدالامیر بروایه
باسلام
اینجانب ایرانی هستم واز نفت ودرآمد مملکتم حق دارم چون مالیات میدهم ودرتمام شرایط شریک هستم واجازه ندارید حقم راندهید این بخودم مربوط است که با این پول چکارکنم
عباس دهقانی
یارانه اینجانب از سال 93 تا کنون قطع شده دلیل آنرا نمیدانم با 6 سر عائله سزاوار قطع میباشم
محسن سزاجزاده
یارانه اینجانب به تازگی قطع شده با توجه به این که من کارمند ساده هستم دو تا فرزند دارم و همسر نیز خانه دار است و فرزندانم به مدرسه دولتی میروند ولی با این حال کلی هزینه تحصیل انها میشود ایا واقعا سزاوار قطع یارانه میباشیم. خواهشمندم رسیدگی لازم را انجام دهید و زودتری به داد من و امسال ما برسید.
یزدان امامی
سلام باارزوی طول عمر برای رهبر اینجانب یک کارمند بسیجی هستم وبرای مملکتم فی سبیل الله خدمت مینمایم ویک حقوق ساده میگرم ودولت نیز مالیات انرا میبرد پول اب برق گاز نیز متل مردم پرداخت میکنم سه نفر هم تحت تکفل دارم یک خانه چهل متری هم دارم که مالک ان سارمان است لذا دذخواست واریز یارانه ام هستم این حق زن وبچه وخودم است
مصطفی حسن زاده
سلام با آرزوی موفقیت وسربلندی برای رهبر عزیزم . یارانه اینجانب به تازگی قطع شده با توجه به این که من یک شغل آزاد با مغازه استیجاری و یک خانه 75 متری دارم . با وجود اینکه پول آب برق گاز چندین برابر شده و دو نفر هم تحت تکفل دارم لذا درخواست واریز یارانه ام را دارم. با تشکر فراوان لطفا درخواست اینجانب را پیگیری فرمائید./
عزیز دادفر
لیسانس بی کار با شش نفر عایله ,یارانه مرا به چه دلیلی حذف کرده اید؟.مگر ما ایرانی نیستیم؟معیار شما برای سرمایه داری چیست؟مگر قرار نبود حذف یارانه اختیاری باشد؟بنظر من تمام کسانی که به ناحق حذف شده اتد,باید انتخابات وسایر مشارکتهای اجتماعی را تحریم کنیم
اسماعیل
یه ماه ازیارانه راکه بازرنگی تمام خورید هالا که یارانه ماراقطع کردید همه چیز را به حالت قبل برگردانید
نیره تیلا
چرا یارانه من قطع شده است من مستمری بگیر هستم خونه و ملک و املاک هم ندارم لطفا دلیلش را بگوئید در صمن سر پرست خودم هستم
مهدی
سلام لطفا بفرمایدچرا یارانه اینجانب را با توجه به اینکه کارگر هستم ودارای بیمه تامین اجتمایی هستم را این ماه قطع کرده اید . با تشکر
جواد
سلام.چرایارانه ما قطع شده است؟
lمحمد خليل روشن
دل مردم بهمين خوشه نكنيد كم اضاف كنيدخدا خيرتو بده
nafis
خاک تو سرتون چرا یارنم قط شده؟؟
معترض
ما یارانه نخواستیم همه ارزاق عمومی رو برگردونین به قیمتای قدیم و کپنیش.
اون چهل و پنج تومنتون هو شبانه روز نون و پنیرم بخوریم ی ماه ج نمیده.همونم قطع کردین.
خدا....
عدالت با علی (ع) رفت بیت المال حق همه مردم هست اگه غیر از این بود درزمان پیامبر و حضرت علی که بهتر می شد ثروتنمدان راتشخیص و از بیت المال محروم کرد
کمال الدین ساجدی
واحدمسکونی همسرم رافروختیم تاامرخیرانجام دادیم مابقی راگذاشتیم بانک تاازسودان جهت پرداخت اجاره منزل کمک بگیریم.همسرم خانه دهر خودم هم دبیر بازنشسته ام افرین به وزیری که باشجاعت حق مظلومی راپایمال کرد
معترض
یارانه مارا2ماهه قطع کردند -خوبه ماها که با سختی خرج زندگی را در میاریم یارانهمان قطع میشود آنوقت بابک زنجانی ها و خاوری ها و رحیمی ها در کمال آرامش بیت المال را چپاول میکنند این عین عدالت است
احد عباسی
حذف یارانه
رسول اخبار
ما شش ماه است یارانمان قطع شده چند بار بیغام اعتراض گذاشتم اما هیچ اثری نکرد میگوییند یک زمین دارم اما من هیچ ملکی ندارم و 23 سال است با دو فرزند مستاجر نشینم این اخر نامردیه
رسول اخبار0057105251
خدا لعنت کند اون افرادی را که بنا حق این یارانه زن و دو فرزندم را قطع کردند من 23 سال است مستاجر نشینم و هیچ ملکی ندارم ولی یارانمان را قطع کردند من افرادی را میشناسم که چندین خونه دارند و بولشون از بارو بالا میره و هنوز دارند یارانه میگیرند این بی عدالتی را از کجا یاد گرفکند این حرکت یعنی دزدی غیر از این هیچ اسم دیگری ندارد
رسول اخبار0057105251
خدا لعنت کند اون افرادی را که بنا حق این یارانه زن و دو فرزندم را قطع کردند من 23 سال است مستاجر نشینم و هیچ ملکی ندارم ولی یارانمان را قطع کردند من افرادی را میشناسم که چندین خونه دارند و بولشون از بارو بالا میره و هنوز دارند یارانه میگیرند این بی عدالتی را از کجا یاد گرفکند این حرکت یعنی دزدی غیر از این هیچ اسم دیگری ندارد
محمد رضا ملکی
0066040205 محمدرضاملکی دلیلی برای قطع یارانه من نیست ولی قطع شده است لطفا کمکم کنید
سیدمحمد حسینی
ازابان 94 یارانه من قطع شده نمیدونم چرا
محمد نیرومند
اینجانب بازنشته سپاه می باشم به غیراز معایشت بازنشستگی درامد دیگری ندارم وحال همسرم نیز با مریضی دیابت مبتلاست لزا یارانه این جانب حذف گردییده ودرخاست واریز یارانه ام را دارم محمد نیرومند
مجید حسینی
من یک کارگر ساختمانی هستم وضع چندان مناسبی هم ندارم تنها ازدار دنیا یک خانه 40 متری که بزور داخلش نفس میکشیم داریم یارانم رو قطع کردن به علت داشتن همین یک لونه .این کار اوج ناعدالتی رو میرسونه تواین سرزمین میلیاردها تومان دزدی میشه بعد فقط به این 45 تومن ماهم رحم نمیکنن اون هم میگن حقتون نیست بگیرین (واقعا متاسفم در سرزمینی زنگی میکنیم که فقط نام اسلام رو یدک میکشه.....
زهره مجد
همسرم فوت كرده ومن وپسر سربازم با هم زندگي ميكنيم چرا يارانه ما را قطع كردين؟؟؟؟
یوسف
یارانه من کارمند هم به دلایل واهی حذف شده 40تا ماشین قطار کردن از عهد بوق تا حالا میگن 40تا ماشین داری آخه احمق فر نکردی یه کارمند این همه ماشین مدل پایین برا چی نگه داشته اعتراض هم کردم خبری نشد / 2570959405
ناهید اسکاش
من بازنشسته کشوری وسرپرست خانواده هستم سابق برای خود و دو پسرم که بیکار هستند یارانه دریافت میکردم و دو پسرم را قطع کرده اند و به خود انها هم مستقلا تعلق نگرفته است
علی ملک پور
باسلام من یک منزل مسکونی بعد از بیست سال خریدم و الان ورشکسته ای بیش نیستم تمام چشم وامیدم به یارانه است خواهش می کنم تجدید نظرکنید باز هم ممنون .علی ملک پور 1583027718 کد ملی
علی ملک پور
باسلام من یک منزل مسکونی بعد از بیست سال خریدم و الان ورشکسته ای بیش نیستم تمام چشم وامیدم به یارانه است خواهش می کنم تجدید نظرکنید باز هم ممنون .علی ملک پور 1583027718 کد ملی
خالید کهساری نبی کندی
چراا یارانه ما را قطع کردی من یک کارگر ساده هستم درامدم زیر هشصد هزار تومان است
عباس سالاری نژاد
من عباس سالاری نژاد هستم24ساله با شماره ملی 3020200083 ازشهرستان جیرفت استان کرمان مدت 3ساله ازدواج کردم و دارای 1 فرزند دخترخانه مستاجری وحقوق کمتر از 800هزارتومان هستم وقتی اقدام به جداسازی یارانه نقدی خود از خانوداها کردیم حذف دش ما به شدت به این پول احتیاج داریم خواهش میکنم یه راهی جلوی ما بزارید خواهشا پیگیری کنید
ابراهیم ابراهیمی تجدد
برسی بعد یارانه راقطع نمایید
معترض به حذف یارانه
ارزویم اینه که دولت قبل سرکاربیا.چون عدالت داشت.دولت فعلی هوای پولدارها راداره.دشمن فقراست من دیگه به این دولت اعتمادندارم.خداکنه هرچه زودترعوض بشه.
حسین درویش پوریان
من فردی عائله مند وبازنشسته ام چرا بدون تحقیقات صحیح یارانه بنده و خانواده ام را قطع میکنید آیا با این مبلغ همه مشکلات اقتصادی کشور را حل کردید.واقعا جای تاسف دارد.اکر زحمتی نیست مجددا بررسی کنید.
ایا داشتن یه خونه دلیل کافی برای حذف یارانه است یعنی همه اشخاصی که یارانه میگیرن باید چادرنشین و زاغه نشین باشندو یا در کنار خیابون توی برف و سرما زندگی کنند مرگ بر هرچه ادم دروغ گو و بی انصاف و دزد مگه رفاه اجتماعی لازمه یک دولت ایده ال نیست مرگ بر استبداد مرگ بر تبعیض و بی عدالتی اگه باید یارانه ها حذف بشه چرا قیمت بنزین 100 تومان نمیشه ؟ چرا قیمت نان 45 تومن نمیشه ؟ خدا ظلمتون رو بسوزه .....
بهرام خمسه
پدر من الزایمر دارد وعصبی است یارانه پدر من که نه حقوق بگیر است نه سر کار میرود چرا باید قطع شود به خاطر ماشین برادرانم که برای خودشان کار میکنن ماهی یک دفعه به پدرم سر نمیزنن ۵ ماه قطع شده لطفا رسیدگی کنین
زرگل روحی امراله
سلام من یک زن 83 ساله هستم هیچ گونه درآمدی هم ندارم از مسولین محترم تقا ضا دارم که چند سالی است که یارانه به مردم میدهند ولی هنوز بنده هیچ گونه پولی از بابت یارانه در یافت ننموده ام تقاضای آجزانه دارم یارانه مرا واریز نمایید در ضمن من چند بار به فرمانداری مراجعه نموده ام که قول داده اند واریز نمایند که هنوز واریز ننموده اند خواهشمندم همکاری نمایید یارانه مرا واریز نمایید
رامبد جمالی
تمام سوبسید ها به بهانه یارانه نقدی قطع شد و قیمتها چند برابر گردید
اگر یارانه پول نفته به همه باید برسه
یا باید کلا قطع بشه و صرف آبادی کشور بشه یا اگر داده میشه به همه داده بشه
فلانی داره فلانی نداره شد حرف؟؟؟
بررسی های شما هم درست نیست و خیلی حق و ناحق میشه
امیررررر
خخخخ...خوبه یارانه منو هم قط کنندا چی میشه
بهرام بصیری
باسلام لطفا یارانه من را پرداخت نمایید 0 متعهل دارای 2 فرزند - شغل ثابتی ندارم - خانواده شهید میباشم - نیاز به یارانه دارم - با تشکر
بهروز صیامی
باسلام بعد از 40 سال یه خانه کلنگی که قابل سکونت نیست آنهم با کلی وام و قرض که ماهیانه 1700000تومان قسط ،بااستناد به خریدخانه یارانه اینجانب را قطع کردندتمام چشم امیدم به این یارانه است خواهشاً تجدید نظر فرمائید.کدملی 2850261130
محمد خاضعی نیا
با سلام من فقط می خواستم دلیل قطع 4ماهه یارانه ام باشم یکی جواب بدهد به چه علتی یارانه ام قطع شده
مریم
سلام
لطفا جواب بدید مردم رو مسخره کردید چرا فقط یارانه افردا ضعیف تر رو قطع میکنید انصافم حوب چیزی هست واقعا خب جواب ملت رو بدبد .
اقیانوس امور مالی و رهن محدود
آیا شما نیاز به یک وام؟ اگر بله! تماس با اقیانوس امور مالی و رهن محدود ®for مقدار وام های کوچک و بزرگ است. ما را از وام با نرخ بهره 2٪. تماس با ما امروز از طریق ایمیل در oceanfinance459@gmail.com ما نیز خارج از. £ 5 هزار پوند به 100 میلیون پوند برای افراد و شرکت، اعتبار به همه صرف نظر از ملیت باز است.
پریچهر حیرانی
اینجانب همسراحسان کاشانی فرزند محمد حسین ایثار گر می‌باشد بیکارر و بیمار در مرحله دوم یارانه ما را قطع کردند ایشان با چهار سر عایله نیازمند یارانه می‌باشیم اما به وضعیت ما رسیدگی نمی‌شود نه بازنشستگی نه مستمریداریم لطفاً رسیدگی کنید خدا را خوش نمیاید ابرومندی زیر سوال باشد بررسی کنید.مسیولین کشور.
النا
وام گیرنده عزیز

شما در هر گونه مشکلی مالی هستید؟ آیا می خواهید کسب و کار خود را شروع کنید؟ این کمپانی وام تاسیس سازمان های حقوق بشر در سراسر جهان با هدف تنها کمک به فقرا و مردم با مشکلات مالی زندگی است. اگر می خواهید برای وام درخواست بدهید، با جزئیات زیر ایمیل زیر تماس بگیرید: elenino0007@gmail.com

نام:
میزان وام مورد نیاز:
مدت زمان وام
شماره موبایل:

با تشکر از شما و خدا برکت دهد
اعتماد به نفس
النا