جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
کد مطلب : 124475

حالا شد!

حالا شد!
پس یک شکست سنگین مقابل تیم ملی فوتبال انگلیس، روز گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان توانست با عبور از تله‌هایی که برای تضعیف روحیه آنها ایجاد شده بود، در یک بازی برتر مقابل ولز به پیروزی دست یابد.
تیم ملی ولز در عین ناباوری بازیکنان و مربی خود و حتی کارشناسان ورزشی، دیروز از تیم ملی ایران شکست خورد تا امید صعود تیم ملی از گروه خود به مرحله بعدی بیشتر شود. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل ولز با بیان این که بازیکنانش برابر ولز یک روز فوق‌العاده را پشت سرگذاشتند گفت: این شروع کار ما بود و باید در دیدار با آمریکا کار صعود را تمام کنیم.
تیم ملی ایران روز سه شنبه با شکست آمریکا قطعاً صعود خواهد کرد و کار به اگر و اما نخواهد کشد و این صعود برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران رقم خواهد خورد.با پیروزی تیم ملی ایران مقابل ولز مردم تهران و بسیاری دیگر از شهرهای کشور به شادمانی پرداختند، در حالی که برخی وطن فروشان و فریب خوردگان پس از شکست تیم ملی ایران مقابل انگلیس، از پیروزی انگلیس شادمانی کردند و پرچم آن را بر دوش انداختند. دل مردم ایران در این روزهای فتنه، شاد شد، بازیکنان تیم ملی هم روحیه خود را پیدا و هم روحیه مردم را تقویت کردند، آنهایی که چشم دیدن ایران اسلامی را ندارند، دیروز با پیروزی ایران چشمشان کور شد. تیم ملی با پیروزی بر آمریکا نیز می‌تواند یک چشم روشنی دیگر را به مردم هدیه بدهد. مردم ایران سه شنبه همصدا پیروزی ایران را فریاد خواهند زد.
در همین حال سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان بر تیم ملی ولز را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: پیروزی از آن ملتی است که حسن ظن به خدا و توکل بر خدا دارد و دست خدا بر سر اوست. پیروزی غرور آفرین تیم ملی فوتبال ایران را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگوار و سربلند ایران تبریک و تهنیت نموده و از مجاهدت تیم ملی فوتبال ایران اسلامی تشکر عرض می‌نمایم.
همچنین رئیس‌جمهور در پیامی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی فوتبال را تبریک گفت. سیدابراهیم رئیسی در این پیام از زحمات سرمربی و بازیکنان و سایر دست‌اندرکاران تیم ملی تشکر کرد. متن پیام به این شرح است: بچه‌های پر تلاش و با غیرت تیم ملی فوتبال ایران، از اینکه با همه وجود جنگیدید و شیرینی پیروزی را به کام مردم کشورمان نشاندید، صمیمانه از شما و سرمربی و سایر دست‌اندرکاران تیم ملی تشکر میکنم. دعای خیر یک ملت در ادامه این راه نیز بدرقه راهتان است.
https://siasatrooz.ir/vdca0yn6m49nuy1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما