چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴
کد مطلب : 123992

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران در محکومیت اغتشاش‌های اخیر

تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران جهت محکومیت اغتشاش‌های اخیر، اقدام به برگزاری تجمعاتی کردند.
به گزارش فارس، در پی درگذشت مهسا امینی و پس از اغتشاش‌های اخیر، تعدادی از دانشجویان انقلابی دیروز (چهارشنبه ۳۰ شهریور) در دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، امیرکبیر، الزهرا و برخی دیگر از دانشگاه‌ها اقدام به برگزاری تجمع کردند.
تجمع دانشگاه تهران با حضور جمعی از دانشجویان برگزار شد. این تجمع حدود دو ساعت طول کشید و تجمع کنندن با شعارهایی همچون « دست نزن عزادار بی غیرت/ دانشجوی عزادار دشمن هر چی کفتار/ درد عزا سنگینه، فتنه‌گری ننگینه / ای پرچمت ما را کفن، جانم وطن» اغتشاش‌های دو شب گذشته را محکوم کردند.
در دانشگاه تربیت مدرس نیز جمعی از دانشجویان تجمع کرده بودند. تجمع کنندگان در دانشگاه تربیت مدرس نیز با سردادن شعارهایی مانند «حرف ما یک کلام، بازی نخور والسلام/ کردستان تسلیت» از دانشجویان خواستند وارد بازی‌های ضدانقلاب نشوند.
تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر نیز ظهر امروز با تجمع در محوطه این دانشگاه و سر دادن شعارهایی علیه اغتشاشگران، وقایع دو شب گذشته را محکوم کردند.
در دانشگاه الزهرا نیز جمعی از دانشجویان با سر دادن شعارهایی ضمن اعلام انزجار از هنجار شکنان تجمعات اخیر، بررسی دقیق پرونده فوت مهسا امینی را از مسیر قانونی خواستار شدند.
https://siasatrooz.ir/vdcdns0fxyt0xn6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما