دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳
کد مطلب : 92699

بازی برابر ایران برای هر تیمی سخت است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از کسب دومین پیروزی برابر آمریکا ابراز رضایت کرد و گفت: ما باید برای صعود به مرحله بعد چهار گام دیگر برداریم.
اسلوبودان کواچ پس از پیروزی برابر آمریکا در نشست خبری این دیدار گفت: خوشحالم به خاطر پیروزی در این دیدار. اگر در بازی اول با تماشاگران توانستیم آمریکا را تحت تاثیر قرار دهیم اما در بازی دوم با عملکرد بازیکنان توانستیم آمریکا را تحت فشار قرار دهیم و به پیروزی برسیم.
وی افزود: تشکر مي‌کنم از همه بازیکنانم که برای این پیروزی بسیار زحمت کشیدند. ما چهار قدم دیگر هم داریم و باید در این بازیها هم به پیروزی برسیم. در این بازی همه بازیکنان مثل یک تیم بازی کردند. نتیجه کمک هایی که همه بازیکنان کردند به این پیروزی منتهی شد.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ما سخت کار کردیم. همه همکارانم و بازیکنان تیم ملی کار کردیم تا برای این بازی آماده شویم. دو نتیجه ۳ بر صفر کسب کردیم اما تیم آمریکا در هر لحظه مي‌توانست به بازی برگردد اگر نتوانست این کار را بکند تنها به خاطر سرویس‌هاي قوی و عملکرد خوب بازیکنان ایران بود.
کواچ ادامه داد: ما نسبت به سال گذشته تغییر داشتیم و با این شرایط سخت است مقابل تیم ملی ایران بازی کردن. ما خیلی سخت تلاش کردیم و امروز توانستیم خیلی خوب بازی کنیم. به تیم آمریکا احترام مي‌گذارم. آنها بهترین تیم دنیا هستند و اگر مي‌خواهیم پیشرفت کنیم باید از نظم آمریکا یاد بگیریم.

https://siasatrooz.ir/vdceop8o.jh8woi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی